۹ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۰۴
کد خبرنگار: 1550
کد خبر: 83613885
۰ نفر

برچسب‌ها

مشاوران جدید سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شدند

انزلی-ایرنا-رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در احکام جداگانه ای مشاوران امور پارلمانی، امور عمرانی، توسعه آموزش و تحقیقات، امور صنعتی و استاندارد و امور امنیتی خود را منصوب نمود.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، براین اساس سرهنگ عباس بایرامی به عنوان مشاور مدیرعامل در امور امنیتی منصوب شد ، در حکم وی شناسایی و احصاء موضوعات امنیتی منطقه، ارائه راهکارهای علمی و اجرایی در راستای مسئولیت اجتماعی سازمان به منظور برقرار امنیت و آرامش شهروندان، شناسایی تهدیدها و تبدیل آن به فرصت از جمله مهمترین وظایف محوله عنوان شده است.

از سوی دیگر علاءالدین محمدی میخوش، بعنوان مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در امور پارلمانی منصوب شد ، در بخشی از حکم صادره، برنامه ریزی به منظور توسعه و تعمیق روابط با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، برقراری تعامل با نمایندگان حوزه انتخابی استان به عنوان مهمترین محورهای فعالیت وی ابلاغ شده است.

علیرضا نیک کار همچنین مشاور امور صنعتی و استاندارد مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی شد. در حکم صادره، برنامه ریزی به منظور انجام مطالعات در زمینه راهکارهای توسعه صنعت در منطقه، شناسایی موانع و محدودیت ها، مشاوره به صاحبان صنایع و سرمایه گذاران و ارائه راهکار به منظور استقرار فناوری های پیشرفته از جمله مهمترین وظایف محوله عنوان شده است.

رضا کهالی نیز از سوی مدیرعامل سازمان به عنوان مشاور در امور عمرانی منصوب شد. در بخشی از حکم صادر شده، انجام مطالعات به منظور به کارگیری روشهای نوین جهت ارتقاء کیفیت ساخت و ساز، کنترل پروژه های عمرانی و زیرساختی، ارائه راهکارهای علمی و اجرایی در حوزه شهرسازی و  معماری منطقه از جمله مهمترین وظایف محوله اعلام شده است.

هم چنین رامین نقدی بعنوان مشاور مدیرعامل در امور توسعه آموزش و تحقیقات، منصوب شد؛ که براساس آن برنامه ریزی به منظور توسعه آموزش و تحقیقات، تدوین سند چشم انداز علمی سازمان به منظور تحقق اهداف و مأموریت های اصلی، برنامه ریزی به منظور ایجاد و توسعه زیرساخت های آموزشی، علمی و پژوهشی از جمله مهمترین وظایفه محوله ابلاغ شده است.

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان طی نامه ای جداگانه ای از تلاش های مشاوران پیشین سازمان آقایان رضا علی علیپور، محمود عابد، علی رحمتی پور و جواد خضر ابراهیمی، قدردانی به عمل آورد.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ منطقه آزاد انزلی تنها منطقه آزاد ایران در حاشیه دریای خزر است . کشورهای حاشیه دریای خزر، ترکیه و کشورهای حاشیه خلیج فارس و آسیای جنوب شرقی عمده بازارهای صادرات و واردات محصولات از طریق منطقه آزاد انزلی هستند.
قرار گرفتن در مسیر کریدور بین المللی شمال - جنوب، دارابودن موقعیت ویژه در زمینه ارتباط با کشورهای حاشیه دریای خزر، همجواری با بنادر آستراخان و لاگان در روسیه، راسنودسک در ترکمنستان، اکتائو در قزاقستان و باکو در آذربایجان، دسترسی از طریق راه های مناسب، به بازارهای مصرف کشورهای CIS، نزدیکی به فرودگاه بین المللی رشت از جمله مزایای منطقه آزاد انزلی است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =