قدرت‌نمایی اولین حریف تیم امید در امارات

تهران- ایرنا- تیم امید ازبکستان در چهارمین و آخرین دیدار دوستانه خود در اردوی امارات با سه گل تیم الحمریای امارات را شکست داد تا در ۱۰۰ درصد مسابقات خود در این کشور به برتری رسیده باشد.

تیم فوتبال امید ازبکستان که در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ و قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا در گروه سوم با ایران هم‌گروه و قرار است اولین دیدار را روز نوزدهم دی‌ماه مقابل تیم حمید استیلی انجام دهد، مدتی است که در امارات اردو زده و بازی‌های تدارکاتی زیادی را به انجام رسانده است.

این تیم در چهارمین دیدار دوستانه خود شب گذشته موفق شد با نتیجه سه بر صفر از سد الحمریای امارات بگذرد. گانیف، جاهشیبوئف و ایبراگیموف گل‌های تیم امید ازبکستان را به ثمر رساندند. این چهارمین بازی دوستانه ازبک‌ها در اردوی امارات بود که به چهارمین پیروزی منجر شد.

آنها پیش از این العربی را با حساب چهار بر صفر شکست دادند و سپس امیدهای عراق را با نتایج چهار بر ۲ و سه بر یک از پیش رو برداشتند. اردوی ازبکستان در امارات اول ژانویه ۲۰۲۰ به اتمام می‌رسد و آنها مستقیم راهی شهر بانکوک تایلند خواهند شد.

قرار بر این شده تا تیم آقای «لیوبینکو درولوویچ» در آخرین دیدار تدارکاتی پیش از بازی برابر ایران، روز سوم ژانویه رو در روی امید قطر یعنی تیمی که ۲ بار به مصاف ایران رفته است، قرار بگیرد. پس از آن کاروان ازبکستان راهی شهر سونگلا می‌شود تا در فاصله ۶ روز تا آغاز بازی با ایران از لحاظ آب و هوایی خودش را با شرایط این شهر وفق بدهد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =