وزیر سابق اطلاعات: قدرت آمریکا در حال فروپاشی است

زاهدان- ایرنا- وزیرسابق اطلاعات گفت: ۱۰ میلیون مقاله توسط اندیشمندان آمریکایی نوشته شده که قدرت سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی آمریکا در حال فروپاشی است.

حجت الاسلام حیدر مصلحی روز دوشنبه در اجتماع مردمی گرامیداشت حماسه نهم دی که در مسجد جامع زاهدان برگزار شد اظهار داشت: ۷۰ درصد مقاله‌هایی که در رابطه با فروپاشی آمریکا منتشر شده منشا این فروپاشی را انقلاب اسلامی می‌دانند.

وی ادامه داد: از صحبت‌های ترامپ به‌راحتی می‌توان فهمید که آمریکا از لحاظ اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در حال فروپاشی است.

وزیر سابق اطلاعات گفت:  ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی از سوی استکبار توطئه‌های بسیار زیادی را تا کنون تجربه کرده و البته این توطئه‌ها تمام شدنی نیست.

وی بیان کرد: اگر دست از انقلاب اسلامی برداریم آمریکا دست از سر ما برخواهد داشت اما خون شهدا و مسیری که امام خمینی(ره) برای ما ترسیم کرده این اجازه را به ما نمی‌دهد که دست از انقلاب اسلامی برداریم.

حجت الاسلام مصلحی اظهار داشت: مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر دشمنان انقلاب اسلامی استکبار را به بیچاره و سر درگم کرده است.

وی تصریح کرد: البته گام برداشتن در این مسیر دشوار است و هزینه‌هایی نیز دارد که باید پرداخت و ایستادگی کرد.

وزیر سابق اطلاعات گفت: انقلاب اسلامی با طراحی امام خمینی(ره) چهل سال است که با قدرت در حال جلو رفتن است و در عرصه‌های نظامی، اقتصادی و سیاسی به پیشرفت‌های بسیار چشمگیری رسیده‌ایم.

وی بیان کرد: دشمنان با راه انداختن جنگ تحمیلی به دنبال نابودی انقلاب اسلامی بودند اما با مقاومت و دفاع ملت ایران رو به رو شدند و حتی یک وجب از میهن ما را نتوانستند اشغال کنند.

حجت الاسلام مصلحی گفت: تمام کشورهای دنیا صدام را در این جنگ حمایت‌های مالی و تسلیحاتی کردند تا بلکه بتوانند انقلاب اسلامی را از پای در بیاورند اما موفق نشدند.

وی افزود: تنها عربستان سعودی به اقرار ولی عهد این کشور بیش از ۴۰ میلیارد دلار به صدام در دوران جنگ تحمیلی کمک مالی کرد تا بلکه رژیم بعث بتواند انقلاب اسلامی را از پای در بیاورد.

وزیر سابق اطلاعات اظهار داشت: کشورهای حوزه خلیج فارس به تنهایی بیش از ۷۰ میلیارد دلار به صدام در دوران هشت ساله جنگ تحمیلی علیه ایران کمک مالی کردند.

وی تصریح کرد: امام خمینی(ره) به دنبال ایجاد یک حکومت اسلامی ناب محمدی(ص) بود که البته دشمن به همین راحتی به ما اجازه تشکیل چنین حکومتی را نمی‌دهد و موانع بسیار زیادی را بر سر راه ما ایجاد خواهد کرد که با توکل به خداوند متعال و تبعیت از فرامین رهبری معظم انقلاب دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

حجت الاسلام مصلحی اظهار داشت: یک متفکر انگلیسی اذعان می‌کند که از میان ۱۵ تمدن بزرگ دنیا تنها یک نمونه آن فرسوده نشده و مانند یک شیر خفته می‌ماند و آن هم تمدن بزرگ اسلامی است که اگر بیدار شود نابودی غرب را به دنبال خواهد داشت.
 
وی افزود: امام خمینی(ره) این شیر خفته را بیدار و هوشیار کرد و رهبر معظم انقلاب نیز با قوت این راه را ادامه داده‌اند.

وزیر سابق اطلاعات گفت: دشمنان ایران اسلامی با تحریم‌های ظالمانه به دنبال این هستند که جلوی پیشرفت انقلاب اسلامی را بگیرند.

وی بیان کرد: دشمنان از طریق نفوذ سعی میکنند که انقلاب اسلامی را از درون دچار مشکل کنند که به لطف خداوند و هوشیاری مردم و مسوولان به اهداف شوم خودشان نخواهند رسید.

حجت الاسلام مصلحی اظهار داشت: دشمنان ایران اسلامی در صدد این هستند تا بین مردم و حاکمیت فاصله ایجاد کنند و اقشار ضعیف جامعه را به کف خیابان‌ها بیاورند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha