مردم ایران در تاریخ‌سازی هنرمند هستند

مهاباد- ایرنا- فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: مردم ایران اسلامی در ۴۰ سال گذشته همواره با حضور به‌موقع در بزنگاه‌های سیاسی هنرمندانه تاریخ‌سازی کرده‌اند.

سردار حبیب شهسواری روز دوشنبه در مراسم گرامیداشت ۹ دی‌ در مهاباد افزود: مردم بابصیرت ایران در چهار دهه اخیر هر روز با صبوری و بصیرت حماسه‌سازی کرده و جواب دندان‌شکنی به بدخواهان نظام جمهوری اسلامی داده‌اند.

وی اظهار داشت: مردم عزیز و ولایتمدار ایران در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که چشم دنیا را خیره کرد و بار دیگر برای همگان از جمله استکبار جهانی ثابت شد که انقلاب ما یک انقلاب مردمی بود و خود آنان نیز از آن محافظت می‌کنند.

وی با بیان اینکه فتنه ۸۸ از بزرگ‌ترین سیاست‌های براندازی نظام جمهوری اسلامی بود، عنوان کرد: حضور گسترده و مشارکت ۸۵ درصدی مردم در انتخابات نشان داد مردم به ولایت و انقلاب اسلامی ایمان دارند و آن را خط قرمز خود می‌دانند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی به نمایش گذاشتن پایبندی مردم به ارزش‌های دینی، تجدید بیعت مردم با نظام جمهوری اسلامی و ولی امر مسلمین، عقب‌نشینی دشمنان نظام جمهوری اسلامی، انسجام و تحکیم وحدت ملی و هشدار به فریب خوردگان را از دستاوردهای این حماسه بزرگ عنوان کرد.

امام جمعه مهاباد نیز در این مراسم گفت: ۹ دی روزی بود که توطئه‌های دشمنان با آگاهی و حرکت هوشمندانه مردم نقش برآب شد.

ماموستا عبدالسلام امامی بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران باثبات‌ترین نظام سیاسی جهان و رحمتی معنوی است که خداوند متعال به واسطه ایثار و فدارکاری مردم و شهیدان به ملت سربلند ایران اعطا کرده است.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون ظالمانه‌ترین تحریم‌ها برکشور ما اعمال شده است، ادامه داد: هر انقلاب و نظام دیگری غیر از ملت ایران بود، حتی یک ماه هم در مقابل این حجم از تحریم‌ها قدرت تحمل و دوام نداشت و از هم می‌پاشید.

روز نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ مردم اقصی نقاط ایران اسلامی در اعتراض به توطئه‌های دشمنان پس از انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری به خیابان‌ها آمدند و شکوه و بصیرت و حضور حماسی خود را در دفاع از نظام و انقلاب به نمایش گذاشتند.

نهم دی ماه از آن پس به نام روز میثاق امت با ولایت و از نهم تا ۱۹ دی‌ماه به نام دهه بصیرت نامگذاری شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha