خانه به دوشی هشت اداره گتوند و سرگردانی مراجعان

دزفول - ایرنا - با گذشت بیش از ۱۴ سال از ارتقای بخش گتوند به شهرستان، هشت اداره این شهرستان هنوز ساختمان اداری ندارند و این مشکل موجب سردرگمی مراجعان شده است.

ساکن نبودن برخی از اداره‌های گتوند در مکانی ثابت باعث اعتراض مراجعه کنندگان شده زیرا این اداره‌ها بدلیل اجاره‌نشین بودن، هر از گاهی جابه‌جا می‌شوند و یافتن آدرس آنها به چالشی برای شهروندان این شهرستان تبدیل شده است.

خانه به دوشی این اداره‌ها که اغلب آنها از اداره‌های مهم هستند ارائه خدمات به شهروندان را تحت تاثیر قرار داده است. 

ادارات صنعت، معدن و تجارت، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اوقاف و امور خیریه، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، شیلات، راه و شهرسازی و جمعیت هلال احمر شهرستان گتوند از جمله اداره‌های خانه به دوش گتوند هستند و در سال‌های اخیر بارها نقل مکان کرده‌اند.

فرماندار شهرستان گتوند روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا دلیل این مشکل را نداشتن قدرت مالی این اداره‌ها عنوان کرد و گفت: برای بهبود خدمات‌رسانی دستگاه‌های اجرایی پیگیر ساماندهی این موضوع هستیم.

عبدالرضا احسانی‌نیا با بیان اینکه برخی از این اداره‌ها در منازل شخصی مستقر هستند، افزود: تلاش بر این است برخی از اداره‌های بدون ساختمان را در منازل سازمانی کوی ولیعصر(عج) یا ملاوی گتوند مستقر کنیم.

وی ادامه داد: برخی از اداره‌ها و دستگاه‌های اجرایی شهرستان نیز بدلیل تکمیل نبودن چارت سازمانی در ارائه خدمات به مردم با مشکل مواجه هستند که تلاش می‌کنیم این موضوع را با همکاری ادارات کل مربوطه رفع کنیم.

به گزارش ایرنا، با توجه به مشکلات بوجود آمده در خدمت‌رسانی به مردم شهرستان گتوند، نیاز است ادارات کل استان خوزستان برای احداث ساختمان و تامین و رفع مشکل نیروی انسانی ادارات گتوند اقدام کنند.

برخی از منازل سازمانی اداره راه و شهرسازی در کوی ولیعصر(عج) (ملاوی) گتوند در حال حاضر به صورت موقت در اختیار اداره‌ها و دستگاه‌های اجرایی شهرستان قرار گرفته‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =