شکوری: تمام امور اجرایی فدراسیون فوتبال با من است

تهران- ایرنا- سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: تا زمانی که مهدی تاج، هیات‌رییسه و مراجع ذی‌صلاح تصمیم بگیرند، بنده تمام امور اجرایی فدراسیون را بر عهده دارم.

ابراهیم شکوری سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال در گفت‌وگویی تلفنی با شبکه خبر درباره استعفای مهدی تاج و اینکه چه کسی در فدراسیون تصمیم نهایی را در برهه کنونی خواهد گرفت، اظهار داشت: با توجه به فشار کاری بسیار زیادی که وجود داشت، مهدی تاج دچار مشکل قلبی شد. برای وی آرزوی سلامتی دارم. درباره اینکه چه کسی جانشین شود، اجازه بدهید طی چند روز آتی مراجع ذی‌صلاح و شخص مهدی تاج تصمیم بگیرند. اما به خاطر پست سرپرستی دبیر کلی که دارم، تمام امور اجرایی فدراسیون فعلا در اختیار بنده خواهد بود. کارمندان هم کار خود را انجام می‌دهند تا تصمیمات لازم گرفته شود.

وی در ادامه راجع به حضور نواب رییس اول و دوم به عنوان سرپرست در فدراسیون افزود: مهدی تاج باید شفاف در این باره صحبت کند. گرچه اساسنامه شفافی برای فدراسیون وجود دارد. با این حال تا وقتی که تصمیم نهایی از سوی هیات‌رییسه، مجمع و یا شخص رییس فدراسیون گرفته شود بنده تمام امور اجرایی را انجام خواهم داد. طی چند روز آتی همه چیز مشخص خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =