تولیدات فاخر حوزه هنری زمینه ساز کاهش آسیب های اجتماعی است

یاسوج- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: تولیدات فاخر حوزه هنری تمامی استان ها از جمله کهگیلویه و بویراحمد در عرصه های مذهبی، فرهنگی و هنری زمینه ساز کاهش انواع آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی است.

به گزارش ایرنا، محمد روح الامین روز یکشنبه در دیدار با رییس و جمعی از کارکنان حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: حوزه هنری به عنوان یک نهاد فرهنگی مهم و تأثیرگذار دارای ظرفیت های متعدد است که باید استفاده بهینه تری از آنها شود. 

وی افزود: شکل گیری تعامل و ارتباط مطلوب بین حوزه هنری استان ها با دیگر دستگاه های اجرایی به ویژه نهادهای فرهنگی ضروری است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی کشور بیان کرد: چنین امر مهمی منجر به تحقق هر چه بهتر اهداف مورد نظر این سازمان و حوزه هنری استان ها خواهد شد.

روح الامین عنوان کرد: یکی از دغدغه‌ های جدی تیم مدیریتی سازمان تبلیغات اسلامی کشور هم افزایی روزافزون و بهره مندی هر چه بیشتر از ظرفیت نهادهای زیرمجموعه از جمله حوزه هنری است.

وی ابراز داشت: توسعه نرم افزاری همه جانبه و روزافزون در سازمان تبلیغات اسلامی کشور و نهادهای زیرمجموعه از جمله حوزه هنری با جدیت از سوی مسؤولان این سازمان در حال پیگیری است.

رییس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: حوزه فرهنگ و هنر در این استان مسائل و مشکلات متعددی دارد.

محمدشریف اسلامی اظهار داشت: کهگیلویه و بویراحمد در زمینه زیرساخت های فرهنگی شامل فرهنگ سرا، خانه هنر و مجتمع فرهنگی و هنری دارای کمبود است.

وی افزود: حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد پس از گذشت ۱۵ سال از تأسیس و فعالیت آن هنوز دارای ساختمان استیجاری است.

رییس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: همین مسأله مشکلاتی را برای کارکنان حوزه هنری و هنرمندان این استان ایجاد کرده است.

اسلامی عنوان کرد: حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در سال های اخیر فعالیت‌ های مذهبی، فرهنگی و هنری ارزنده ای در زمینه های مختلف انجام داده است.

وی ابراز داشت: تولیدات حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در چند سال گذشته اثربخش بوده و نیازمند حمایت ویژه تری از سوی مسؤولان کشوری است.

  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =