دورهمی ادامه دارد

تهران- ایرنا- روابط عمومی شبکه نسیم اعلام کرد پخش برنامه تلویزیونی دورهمی از چهارشنبه تا جمعه ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم، با هدف گرمی بخشیدن به سنت دیرینه مردم ایران زمین در شب نشینی های زمستانی، شبکه نسیم جدول پخش خود را تغییر می دهد و بینندگان می توانند، از ساعت ۱۹ بیننده برنامه های مورد علاقه خود باشند.

براساس ارزیابی ها و نظرسنجی ها شب های بلند نیمه دوم سال، زمانی مناسب برای دورهمی خانواده هاست و مدیریت جدول پخشِ شبکه به بینندگان آن امکان می دهد تا در کنار خانواده برنامه های سرگرم کننده را دنبال کنند.

بدین ترتیب کتاب باز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۹ پخش خواهد شد و در ادامه برنامه جذاب چهل تیکه شنبه تا پنجشنبه از ساعت٢٠:٣٠ مهمان نگاه بینندگان خواهد بود.

علاقمندان به برنامه دست فرمون، می توانند از شنبه تا سه شنبه از  ساعت٢٢ با این برنامه همراه و چهارشنبه تا جمعه را میهمان دورهمی شبکه نسیم باشند. 

نسیم آوا پنجشنبه و مسابقه خانه ما جمعه ها ساعت ١٩، آخر هفته متفاوت شبکه نسیم را رقم خواهند زد. بر این اساس کاف گاف و نسیم دانش ساعت ١٨:٣٠ و ویتامین خ ساعت٢٣:٣٠ روی آنتن خواهند رفت.

پیش از این شبکه نسیم با تولید برنامه های همچون «دورهمی» و «خندوانه» و پخش منظم در ساعت ۲۳، این ساعت را برای پخش آنها در نظر داشت و اینک، این تغییرات جدول پخش باتوجه به فرهنگ و سبک زندگی مردم ایران گرفته شده است و به بینندگان شبکه نسیم این امکان را می دهد تا ساعات بیشتری را در کنار خانواده سپری کرده و  فضایی مناسب تر برای کودکان خود در روزهای سال تحصیلی فراهم نمایند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =