انحراف مسوولان به اعتقادات مردم آسیب می‌زند

همدان _ ایرنا _ امام جمعه ملایر گفت: انحراف در نظام اسلامی ضربه مهلکی بر پیکره سرنوشت انسان و اعتقادات مردم است و مسوولان باید در این پست و مسوولیت خطیر خود به آن توجه کنند.

حجت الاسلام محمدباقر برقراری روز یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان ملایر اظهار داشت: در نظام اسلامی اگر اختلاسی صورت گیرد این دزدی عقاید است.

وی خطاب به مدیران شهرستان تاکید کرد: مدیران باید در این امتحانات الهی سربلند بیرون بیایند، چراکه این امتحان الهی با پول به دست نمی‌آید.

امام جمعه ملایر با بیان اینکه افرادی که در نظام اسلامی مسوولیتی دارند، امتحانشان سنگین‌تر است افزود: مدیران باید از این مسوولیت خطیر با تقویت عقاید مردم به نظام اسلامی و ولایت موفق بیرون بیایند که این امر زمینه پیشرفت و پیروزی‌های بسیار است.

حجت الاسلام برقراری خدمت به مردم و بندگی خدا را ۲ وظیفه مهم مدیران برشمرد و بیان کرد: مدیرانی که در این عرصه موفق عمل نکنند، نخست به خودشان ضربه زده و در امتحان الهی رد می‌شوند و این خود نوعی شکست و عقب‌ماندگی است.

وی سرپیچی از مسیر نظام و مسوولیت را ضربه زدن به خود فرد دانست و گفت: اگر انسان به ارزش‌ها پشت پا بزند، منفور جامعه می‌شود.

امام جمعه ملایر ارتباط خوب با خدا و خلق خدا را پله ترقی و موفقیت در آزمون الهی دانست و تواضع و خادم مردم بودن را لازمه کاری مسوولان در دوران خدمت برشمرد و یادآور شد: مدیران غرور و تکبر را از خود دور کنند.

حجت الاسلام برقراری همچنین حماسه ۹ دی را یکی از امتحانات بزرگ سیاسی الهی دانست و گفت: مردم ایران از این امتحان سربلند بیرون آمدند و با به نمایش گذاشتن بصیرت خود، پای ولایت ایستادند.

اختصاص بیش از ۲ میلیارد تومان اعتبار فرهنگی به ملایر

معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر نیز خواستار حضور پرشور مدیران در آیین حماسه ۹ دی شد و افزود: مردم ملایر همواره در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی خوش درخشیده‌اند.

قدرت الله ولدی با اشاره به اختصاص بودجه‌های فرهنگی دستگاه‌های متولی بیان کرد: اعتبارات فرهنگی بر اساس آنچه در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان مطرح شده، اختصاص پیدا کرده است.

وی اظهار داشت: ۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان اعتبار فرهنگی از محل استانی و توازن بین دستگاه‌های فرهنگی این شهرستان توزیع شد.

فرماندار ویژه ملایر ضمن تقدیر از ستاد انتخابات شهرستان و هیات‌های نظارت و اجرایی گفت: زمینه لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم در این شهرستان مهیا است و طبق ماده ۱۱ قانون انتخابات از توانمندی مدیران، امکانات و نیروهای انسانی دستگاه‌های اجرایی استفاده می‌شود.

ولدی ادامه داد: در ناآرامی‌های اخیر با تلاش و زحمات نیروهای نظامی و انتظامی و بسیج هیچ مشکلی در این شهرستان به وجود نیامد و از هرگونه اتفاق جلوگیری شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =