۸ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۵
کد خبرنگار: 924
کد خبر: 83612243
T T
۹ نفر

برچسب‌ها

آغاز تحویل حضوری سمند در ایران خودرو تبریز

تبریز- ایرنا - مدیرعامل ایران خودرو تبریز گفت: در راستای تکریم و رضایتمندی مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو، تحویل حضوری خودروی سمند و سورن برای افرادی که فاکتور فروش در اختیار دارند در محل این شرکت در تبریز آغاز شد.

حمید حاجی زاد منصور روز یکشنبه به خبرنگاران گفت: هم اکنون تحویل حضوری خودروی سمند در پارکینگ بزرگ این شرکت برای مشتریانی که خودروی آنان فاکتور شده است، آغاز شده و شهروندان می توانند همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۲۱ شب با مراجعه به امور فروش و توزیع این شرکت نسبت به تحویل خودروی ثبت نامی و آماده تحویل خود اقدام کنند.

مدیرعامل ایران خودرو تبریز اظهار کرد: این طرح با هدف تسریع در فرآیند تحویل خودرو با توجه به روش های دیگر تحویل اعم از حمل و نقل ریلی و جاده ای توسط گروه صنعتی ایران خودرو اجرا شده است و هم اکنون در راستای جلب رضایت مشتریان، امور فروش و توزیع این سایت، تماس مستقیم تلفنی با مشتری جهت تحویل به موقع خودرو را در دستور کار خود قرار داده است.
حاجی زاد منصور با بیان اینکه تحویل حضوری خودرو به مشتریان تا پایان سال ادامه خواهد داشت، افزود: طرح تحویل حضوری خودرو هر ساله در سایت تبریز انجام می شود که با استقبال کم نظیر مشتریان همراه بوده است.
وی اعلام کرد: مشتریان سراسر کشور که خودروی سمند و سورن آنها فاکتور شده است می توانند در اولین فرصت به مدیریت امور فروش و توزیع سایت تبریز مراجعه نموده و یا از طریق شماره تلفن های: ۲۱۵۵۵-۰۴۱ داخلی(۵۴۵۰ – ۵۴۶۰ – ۵۴۶۴)  از وضعیت خودروی ثبت نامی خود آگاه باشند.
مدیرعامل ایران خودرو تبریز اعلام کرد: علاوه بر تحویل حضوری خودرو هم اکنون روزانه ۴۵۰ دستگاه خودروی آماده ارسال، PDI(بازرسی قبل از تحویل خودرو) شده و پس از تحویل به شرکت ایسیکو به صورت حمل و نقل جاده ای و ریلی به نمایندگی های سراسر کشور توزیع می شود.
حاجی زاد منصور تأکید کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته و با توجه به ترافیک حجم بارگیری ایام پایانی سال، در صورت تأمین ناوگان حمل و نقل جاده ای توسط شرکت ایسیکو تمهیدات لازم جهت ارسال روزانه ۵۰۰ دستگاه خودروی سمند و سورن فراهم شده است.

محصولات شرکت ایران خودرو تبریز در حال حاضر خانواده خودروی سواری سمند در دو کلاس مختلف XU۷ در نوع بنزینی و  EF۷ در دو نوع بنزینی و دوگانه سوز و سورن معمولی و توربوشارز می باشد.

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha