بازیکن تیم فوتبال امید: روی اشتباهات خودمان گل خوردیم

تهران- ایرنا- هافبک تیم فوتبال امید گفت: در دقایق پایانی هم روی اشتباهات فردی گل خوردیم و البته داور هم فکر می‌کنم حدود هفت دقیقه وقت اضافه گرفت و بازی را تا زمانی ادامه داد که قطر به گل تساوی برسد و درست بعد از گل قطر سوت زد.

مهدی مهدی‌خانی درباره دیدار با قطر اظهار داشت: خوشبختانه در بازی آخر مقابل قطر عملکرد خوبی داشتیم. بازی را بسیار خوب شروع کردیم و با ۲ گل از حریف پیش افتادیم. همچنین ۲ بار بازیکن حریف اخراج شد که با صلاحدید استیلی بازیکن جایگزین وارد کردند و باز هم مقابل تیم کامل بازی کردیم. در دقایق پایانی هم روی اشتباهات فردی گل خوردیم و البته داور هم فکر می‌کنم حدود هفت دقیقه وقت اضافه گرفت و بازی را تا زمانی ادامه داد که قطر به گل تساوی برسد و درست بعد از گل قطر سوت زد. با این وجود ما از این بازی به خوبی استفاده کردیم و کادر فنی از عملکرد بچه‌ها راضی بود.

بازیکن باشگاه واراژدین کرواسی در پایان پیرامون اردوی قطر گفت: از این اردو به بهترین شکل استفاده کردیم. امکانات، شرایط و زمین تمرین بسیار عالی بود و انشالله با آمادگی کامل راهی تایلند خواهیم شد. امیدوارم در آنجا هم شرایط خوبی داشته باشیم و بتوانیم بهترین عملکرد را نشان بدهیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =