سانچز: رفتار ایرانی‌ها جوانمردانه بود؛ آنها از اشتباهات ما به خوبی استفاده کردند

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال المپیک قطرگفت: اقدام ارزشمند ایرانی‌ها شایسته قدردانی است و البته به نظر من باعث شد یک بازی تدارکاتی بسیار خوب و مفید را برگزار کنیم.

فلیکس سانچز پس از تساوی تیم امید قطر مقابل امیدهای ایران اظهار داشت: ما این بازی را خیلی خوب شروع کردیم. با این وجود در ادامه یک پنالتی به حریف دادیم و پس از آن با دریافت گل دوم کارمان سخت‌تر شد. بازیکنان ما تلاش خودشان را می‌کردند اما اشتباهات زیادی در این مسابقه داشتند و به طور کلی باید بگویم روز خوب ما نبود. البته بازیکنان ما تا آخرین دقیقه تلاش کردند که این اتفاق خوبی بود.

سرمربی تیم امید قطر با اشاره به حرکت جوانمردانه تیم امید ایران گفت: باید تشکر کنم از کادر تیم ایران که ۲ بار پس از اخراج بازیکن ما اجازه دادند بازیکن جایگزین وارد زمین شود که این تصمیم باعث شد بازی تدارکاتی خوب و مفیدی برگزار کنیم. به هر صورت ما از این رفتار جوانمردانه تیم ایران تشکر می‌کنیم. بازیکنان تیم ایران هم در این بازی سخت‌کوش بودند و تلاش می‌کردند از اشتباهات ما به خوبی استفاده کنند. در نهایت فکر می‌کنم شاهد بازی بسیار خوبی بود که به آماده‌سازی هر ۲ تیم کمک می‌کند.

سرمربی تیم المپیک قطر در پایان تاکید کرد: خوشحالیم که با تیم ایران بازی کردیم زیرا این تیم همیشه و در تمامی رده‌های سنی یکی از قدرت‌های برتر قاره آسیا است و برای آماده‌سازی مناسب، انجام چنین بازی‌هایی بسیار مفید است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =