۱۷ جایگاه عرضه سوخت در خراسان رضوی مجوز ساخت گرفتند

مشهد- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون موافقت اصولی و مجوز برای ساخت ۱۷ جایگاه عرضه سوخت بنزین و گاز طبیعی فشرده یا سی.ان.جی در این منطقه صادر شده است.

علی‌اصغر اصغری روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از جایگاه‌های یاد شده، دو جایگاه عرضه بنزین در مشهد و یک جایگاه در تربت جام تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسند.

وی هفت جایگاه از مجموع ۱۷ جایگاه سوخت را مربوط به شهر مشهد ذکر و بیان کرد: از این تعداد پنج جایگاه، سوخت بنزین و دو جایگاه سوخت سی.ان.جی عرضه می‌کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی ادامه داد: هم‌اینک ۱۲۵ جایگاه سوخت بنزین در این منطقه فعال هستند که ۶۴ مورد آنها در شهر مشهد استقرار دارند.

وی گفت: ۶۸ جایگاه از مجموع ۱۳۵ جایگاه سوخت گاز طبیعی فشرده یا سی.ان.جی نیز در محدوده کلانشهر مشهد خدمت‌رسانی می‌کنند.

اصغری افزود: سرمایه‌گذاران متقاضی ایجاد جایگاه سوخت در خراسان رضوی به ویژه مشهد از تمامی حمایتهای لازم برای سرمایه‌گذاری در این بخش برخوردار هستند.

شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خراسان رضوی شهرستانهای مشهد، چناران، کلات، بینالود، فیروزه، نیشابور، فریمان، قوچان، تربت‌جام، تایباد، درگز و سرخس را زیر پوشش دارد.

دیگر شهرهای خراسان رضوی زیر پوشش خدمات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مناطق تربت‌حیدریه و سبزوار قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha