تاکید استاندار بر اتمام پروژه‎‌های وزارت جهاد‎ کشاورزی در ایلام

ایلام- ایرنا - استاندار ایلام بر لزوم حمایت هرچه بیشتر مسوولان وزارت جهاد کشاورزی برای اتمام پروژه‌های این وزارتخانه در استان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی در دیدار با اکبری و اورنگی معاونان وزیر در امور آب و خاک و امور اراضی کشور اظهار داشت: افق پیش روی حوزه کشاورزی استان روشن است.

در این دیدار که معاون امور عمرانی استاندار و رییس سازمان جهاد کشاورزی استان نیز حضور داشتند، استاندار ایلام خواستار اجرایی شدن تعهدات وزارت جهاد کشاورزی در اجرایی شدن پروژه‌های تحت اقدام خود در استان شد و افزود: وزارت جهاد کشاورزی کارهای مهم و اساسی در استان شروع کرده و از این حیث عملکرد مثبت و قابل تقدیری داشته است.

سلیمانی‌دشتکی یادآور شد: جهاد کشاورزی از جمله دستگاه‌های استان بوده که در جذب بودجه ۹۹ موفق عمل کرده است.

وی افزود: به سرانجام رسیدن پروژه‌های مهم بخش کشاورزی چون تکمیل سامانه گرمسیری، تکمیل ایستگاه‌های پمپاژ در اقصی نقاط استان، اجرای فاز دوم طرح احیا و توسعه باغات در اراضی شیب‌دار و ... منجر به تحول بزرگی در امر توسعه و اشتغال استان خواهد شد که برای رسیدن به این مهم نیازمند اهتمام جدی وزارتخانه متبوع هستیم.

رایزنی استاندار برای مقدمات سفر ریاست جمهوری به استان

استاندار ایلام در راستای سفر رییس جمهوری به استان با رییس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار کرد.

 سلیمانی‌دشتکی با جغتایی رییس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار کرد.

در این دیدار که معاون امور عمرانی استاندار و رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان نیز حضور داشتند، استاندار ایلام در جهت اختصاص اعتبارات پروژه‌های دور دوم سفر رییس جمهوری به استان در بخش‌های مختلف از جمله راه، آب و فاضلاب، کشاورزی، آموزش عالی و آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، میراث فرهنگی و گردشکری و امور فرهنگی، بهداشت و درمان و ... بحث و رایزنی کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =