گرشاسبی: برنامه‌ای برای تغییر کادر فنی پیکان وجود ندارد

تهران- ایرنا- رییس هیات مدیره باشگاه پیکان گفت که برنامه‌ای برای تغییر کادر فنی این تیم وجود ندارد.

حمیدرضا گرشاسبی در پایان دیدار تیم‌های فوتبال پیکان و تراکتورسازی تبریز در چارچوب دیدار معوقه هفته دوازدهم لیگ برتر که با برتری ۳ بر ۲ تراکتور پایان یافت، در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود شهریار مغانلو قصد دارد نیم فصل دوم به پرسپولیس برود، اظهار داشت: مرحله اول سرمربی و کادر فنی است و آنها تشخیص می‌دهند بازیکنی جدا یا اضافه شود و مرسوم نیست هیات مدیره در کار کادر فنی دخالت کند تا بتوانند پاسخگوی عملکردشان باشند.

رییس هیات مدیره باشگاه پیکان در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا برنامه‌ای برای تغییر کادر فنی پیکان وجود دارد یا خیر گفت: تا این لحظه چنین برنامه‌ای نیست و برنامه تقویت تیم به ویژه از لحاظ روحی و روانی مطرح است.

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه در شرایطی به پیکان آمده که خطر سقوط دارد، افزود: زمانی که حکم گرفتم و به پرسپولیس رفتم، پرسپولیس شانزدهم بود. بالاخره کار شد و تیم بالا آمد و در اینجا نیز باید برنامه‌ریزی کنیم. البته پرسپولیس زمین تا آسمان با پیکان فرق می‌کند زیرا یک دوپینگ طبیعی مثل هواداران دارد؛ آن هم هوادارانی که همه جا همراه و همگام و حتی جلوتر از مدیران حرکت می‌کنند.

گرشاسبی همچنین در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود در دوره مدیریت شما در پرسپولیس قرار بود ۷۰ میلیارد تومان وارد باشگاه شود، گفت:پیشتر هم گفتم پاداش آسیایی تا زمانی که بودم وارد باشگاه نشد و مبلغی هم از اسپانسر طلب داشتیم که ظاهرا اسپانسر دبه کرده است و بایستی اینها پیگیری و با تعامل حل شود.

رئیس هیات مدیره پیکان اضافه کرد: کسی که قانون بازنشستگی را در ورزش حرفه‌ای و قهرمانی گذاشت خیانتی کرد که در تاریخ به نامش ثبت می‌شود و ملاک باید ارزیابی عملکرد باشد. چون عملکردها رصد نمی‌شود، هر کسی به خودش اجازه می‌دهد وارد این حوزه شود. مگر هر کسی جرات می‌کند برود رییس بیمارستان یا حتی یک دبیرستان یا مدیر وزارت نفت شود. متاسفانه در ورزش هر کسی می‌آید پست می‌گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

سرخط اخبار ورزش