فرمانداری دلگان دستگاه برتر پیشگیری از وقوع جرائم در سیستان و بلوچستان شد

زاهدان- ایرنا- معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان و بلوچستان از فرمانداری دلگان به عنوان دستگاه موفق و برتر حوزه پیشگیری از جرائم و آسیب‌های اجتماعی در توانمندسازی جامعه روستایی تقدیر کرد. 

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان و بلوچستان روز شنبه در دومین نشست اعضای کارگروه توانمندسازی جامعه روستایی سیستان و بلوچستان با قدردانی از عملکرد فرمانداری دلگان در حوزه پیشگیری از جرائم و کاهش دادن آسیب‌های اجتماعی گفت: روحیه کارآفرینی باید در روستاها تقویت و توانمندسازی مردم با مهارت‌آموزی مورد توجه قرار گیرد.
محمدعلی حمیدیان افزود: عملکرد مدیران سیستان و بلوچستان همواره روی میز دادگستری بوده و قطعا مدیران جهادی، فعال در میدان عمل تجلیل خواهند شد.
وی اظهار داشت: خدمت رسانی به مردم محروم و اقشار آسیب پذیر جامعه از اولویت‌های نظام اسلامی بوده، لذا ضرورت دارد مدیران و مسوولان در دستگاه‌های اجرایی با انجام کارهای جهادی و برخورداری از روحیه انقلابی به تحقق اهداف نظام کمک کنند.
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان و بلوچستان بیان کرد: حضور مدیران سخت کوش، مومن و انقلابی در نقاط محروم روستایی، عشایری و شناسایی اقشار آسیب‌پذیر و نیازمند به خدمت بسیار ارزشمند است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =