سبقت از بیرانوند؛ رادوشوویچ از ۶۵۰ دقیقه عبور کرد

تهران- ایرنا- پرسپولیس در این فصل ۱۳ کلین‌شیت داشته که با احتساب بازی روز گذشته، رادوشویچ توانست در تعداد بازی‌های بدون گل خورده از بیرانوند سبقت بگیرد و به عدد هفت برسد.

پرسپولیس در چارچوب هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با نتیجه یک صفر از سد نساجی گذشت و با ۳۴ امتیاز به صدر جدول رده‌بندی رفت. مانند هفته‌های اخیر بازهم بوژیدار رادوشویچ در درون دروازه سرخپوشان تهرانی ایستاد و توانست یک کلین‌شیت دیگر را به ثبت برساند.

پرسپولیس در ۱۹ بازی خود در لیگ و جام حذفی تا به اینجا تنها هفت گل دریافت کرده و موفق به ثبت ۱۳ کلین‌شیت شده است. آنها تنها در ۶ بازی دروازه‌شان گشوده شد که همه این گل‌ها در دیدارهایی به ثمر رسید که بیرانوند از دروازه محافظت می‌کرد.

در این فصل بیرانوند در ۱۲ بازی دروازه‌بان بوده و رادوشویچ در هفت مسابقه. گلر ایرانی پرسپولیس در نیمی از مسابقات دروازه خود را بسته نگه داشت و در نیم دیگر موفق به انجام این کار نشد. او مقابل سپاهان ۲ گل دریافت کرد و در دیدار برابر تراکتور، شهر خودرو، نفت مسجدسلیمان، پیکان و گل‌گهر سیرجان نیز یک بار تسلیم شد. در سوی مقابل اما رادو در هر هفت مسابقه‌ای که در درون دروازه ایستاد اجازه گلزنی به حریفان را نداد تا با توجه به آخرین گلی که فصل قبل مقابل سپیدرود دریافت کرده بود رکوردش را به عدد ۶۵۳ دقیقه بدون گل خورده برساند.

دروازه‌بان کروات پرسپولیس در هر هفت دیداری که در لیگ و جام حذفی مقابل پارس جنوبی جم(۲بار)، صنعت نفت آبادان، ذوب‌آهن اصفهان، سایپا، شهرداری ماهشهر و نساجی مازندران به انتخاب کالدرون درون دروازه بوده توانسته تعداد گل‌های خورده تیمش را در عدد صفر نگه دارد. رادو در دیدار برابر نساجی که روز گذشته (جمعه) برگزار شد به هفتمین کلین‌شیت این فصل رسید تا از علیرضا بیرانوند سبقت بگیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =