مربی تیم بدمینتون فراز شیراز:با بازیکنان جوان و بومی به لیگ برتر کشور صعود کردیم

شیراز-ایرنا- مربی تیم بدمینتون بانوان فراز شیراز اعلام کرد: با یک عده بازیکنان جوان و کاملا بومی به لیگ برتر کشور صعود کردیم تا این استان هم در بخش آقایان و هم در رده بانوان  صاحب ۲ تیم در سطح اول بدمینتون کشور شود.

متین هاشمی، شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد:  تیم بانوان فراز شیراز روز جمعه هشتم دی‌ماه جاری موفق  شد در رقابت های لیگ دسته یک کشور که در تبریز برگزارشد با کسب عنوان نایب قهرمانی  جواز صعود به لیگ برتر کشور را بدست آورد.

وی اضافه کرد: کار بزرگ تیم فراز زمانی نمود پیدا می کند که این تیم بدون بازیکن ملی پوش و کاملا بومی در برابر تیم هایی که از این امتیازها استفاده می کردند سربلند بیرون آمد که جای تقدیر دارد.

هاشمی ادامه داد: آرام سجادی، آرزو منوچهری، پانته آ خدابخش، مریم تبرزد، سارا کیوان، مریم سلطانی، مریم اسماعیلی تبار، الناز منوچهری و پگاه کیوان اعضای تیم فراز را تشکیل می‌دادند و شیوا صبرجو به عنوان کمک مربی و سارا عمیدی هم به عنوان سرپرست این تیم را همراهی کردند.

همچنین در بخش آقایان نیز تیم هماپلاست در لیگ برتر کشور حضور دارد.

از پانزدهم تا نوزدهم بهمن ماه ۹۸  رقابت های بین المللی جام فجر که کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو است، به میزبانی شیراز در سالن شهید دستغیب برگزار می شود  که تاکنون ۲۱ کشور برای حضور در این رقابت ها  اعلام آمادگی کردند.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها