تردد  در جاده های لرستان به کندی صورت می گیرد

خرم‌آباد - ایرنا - بارش برف سنگین در گردنه های لرستان موجب کندی تردد خودروها و ترافیک سنگین در محورهای ارتباطی این استان شده است.

رییس پلیس راه لرستان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تایید کندی تردد در جاده های داستان اظهار داشت: بدلیل بارش برف تردد در جاده خرم آباد - بروجرد در منطقه پل هرو و گردنه های این مسیر با کندی و گاها با سختی همراه شده است.

سرهنگ مصطفی دالوند گفت: بارش برف همچنین موجب لغزنده شدن جاده ها و گردنه های شهرستانهای سردسیر استان شده که به رانندگان توصیه می شود برای عبور از مسیرهای برف گیر، زنجیر چرخ و وسایل گرمازا به همراه داشته باشند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای لرستان نیز گفت : راهداران از شب گذشته برای باز شدن محورهای ارتباطی استان در تلاش هستند و با نمک پاشی بر سطح جاده امکان تردد را برای خودروها برقرار کرده اند.

عباس شرفی بیان کرد: در محور ارتباطی خرم آباد-بروجرد و در گردنه رازان بارش شدید برف موجب کند شدن و حتی در مواقعی موجب توقف خودروها شده است که از رانندگان تقاضا داریم تجهیزات گرمایشی مناسب به همراه داشته باشند.

به گفته کارشناس اداره کل هواشناسی لرستان بارش باران و برف در استان از روز پنجشنبه در این استان آغاز شده و امروز شنبه این سامانه بارشی از استان خارج می شود و پس از آن دمای هوا بین یک تا سه درجه کاهش می یابد.

خبرنگار ایرنا نیز گزارش داد که بدلیل بارش برف زیاد اکنون تردد خودروها در محور ارتباطی خرم آباد - بروجرد امکان پذیر نبوده و جاده مسدود شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =