انصاری‌فرد: با همدلی به‌سوی قهرمانی حرکت می کنیم

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، گفت:‌با همدلی موجود در تیم، به‌سوی قهرمانی در لیگ برتر حرکت می کنیم.

«محمدحسن انصاری‌فرد» پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل نساجی مازندران و رسیدن به صدر جدول لیگ برتر، اظهار داشت: ابتدا به کادر فنی و بازیکنان تبریک می‌گویم و از هواداران به دلیل استقبال خوبی که داشتند، تشکر می‌کنم.

وی افزود: بسیار خوشحالیم که به صدر رسیدم و این لطف خدا و زحمات مربیان و بازیکنان بود و با همین وضعیت برای رسیدن به جام تلاش می کنیم.

انصاری‌فرد در مورد ناراحتی کالدرون از شرایط باشگاه، توضیح داد: سرمربی تیم در خصوص نحوه پرداخت پاداش‌هایی که با او توافق شده بود گلایه داشت که مربوط به قبل از فصل بود. این مساله را در هیات مدیره مصوب کردیم. همچنین قسط اول قراردادش به طور کامل پرداخت شد و در مورد قطر دوم هم راهکار مناسب را برای تامین آن پیدا خواهیم کرد.

مدیرعامل پرسپولیس، گفت: راجع بازیکنان جدید هم صحبت کردیم و با سه بازیکنی که مدنظر کالدرون است مذاکراه کردیم تا آنان را جذب کنیم. همه چیز خوب است و متحد هستیم و با همین همدلی حرکت می‌کنیم.

وی در مورد بازگشت کالدرون به تهران، گفت: او برای تعطیلات به آرژانتین می‌رود و بلیط برگشت ایشان را گرفته‌ایم و اردوی قطر هم هماهنگ شده و مشکلی وجود ندارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =