امام جمعه گتوند به رفع مشکلات مناطق کمتر برخوردار تاکید کرد

دزفول ایرنا- امام جمعه گتوند گفت: ادارات و دستگاه‌های اجرایی برای رفع مشکلات مناطق کمتر برخوردار گتوند بیشتر تلاش کنند.

حجت الاسلام اسماعیل اسد پور در خطبه های نماز جمعه گتوند در مصلای امام خمینی(ره) این شهرستان ازخدمات ادارات و دستگاه های اجرایی در رفع مشکلات مردم تشکر و قدردانی کرد و خواستار توجه بیشتر به مناطق کمتر برخوردار شد.

وی از زحمات مجموع شهرداری و شورای اسلامی گتوند در آسفالت برخی از خیابان های این شهر تشکر و قدردانی کرد و گفت: برخی از خیابان های کوی شهید سلطانی و دیگر مناطق کمتر برخوردارگتوند نیز نیازمند آسفالت هستند.

امام جمعه گتوند در ادامه به نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت اشاره کرد و افزود:آیین بزرگداشت نهم دیماه روز دوشنبه با حضور گسترده مردم با شکوه هر از سال های گذشته در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می شود.

حجت الاسلام اسدپورادامه داد: نهم دی ماه روز تجلی مردم بصیر و شجاع ایران اسلامی و دفاع از ارزش های انقلاب است . در این روز با بصیرت مردم و راهگشایی رهبر معظم انقلاب بر فتنه دشمنان انقلاب اسلامی ایران غلبه شد.

وی افزود:دشمنان ایران با تفکر حسینی ایران مخالفند و برای اینکه مردم از آرمان ها کوتاه بیایند تحریم ها و دیگر مشکلات را برای ایران ایجاد می کنند.

امام جمعه گتوند در پایان به یازدهم دیماه سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار اشاره کرد و این روز را به همه پرستاران تبریک گفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =