۶ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۷
کد خبرنگار: 2083
کد خبر: 83609944
۰ نفر

برچسب‌ها

حماسه ۹دی دفاع ملت از آرمان‌های نظام بود

شاهرود- ایرنا- امام جمعه میامی گفت: ۹دی یادآور حماسه مردم ایران در میثاق و بیعت مجدد با ولایت فقیه و دفاع از آرمان‌های نظام بود.

حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های نمازجمعه این هفته در مسجد جامع میامی با بیان اینکه حماسه ۹دی در تاریخ ایران ماندگار شد افزود : بادشمن شناسی مردم آتش فتنه و نقشه های دشمنان خنثی شد. 

صفایی پور گفت: مدیریت رهبر معظم انقلاب،حضور انقلابی مردم در صحنه و پیوند عمیق مردم با ولایت سه عامل مهم در راستای خلق حماسه ۹ دی بود.

وی هدف اصلی دشمنان را براندازی نظام جمهوری اسلامی برشمرد و اظهار داشت: دشمنان در فتنه ۸۸ قصد براندازی نظام را داشتند ، اما مردم بصیر ایران با حماسه‌ای که در یوم‌الله ۹ دی به وجود آوردند آن ها را ناکام گذاشته و برگ زرینی دیگری در تاریخ انقلاب ثبت کردند.

وی با تاکید بر اینکه نباید با تفرقه‌افکنی آب به آسیاب دشمن ریخت، اظهار داشت: دشمنان در انتخاباتی که تا امروز در ایران برگزار شده، دسیسه کرده اند و اکنون نیز به دنبال خدشه‌دار کردن چهره انقلاب اسلامی هستند.

صفایی پور افزود: نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در رقابت‌های انتخاباتی خود معیار اخلاق و اسلام را رعایت کنند.

وی با اشاره به فرا رسیدن سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی تصریح کرد: فرمان تاریخی حضرت امام(ره) یکی از مهمترین برنامه های فرهنگی انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

صفایی پور با بیان اینکه دشمنان برای پیشبرد اهداف شوم خود به دنبال بی سواد نگه داشتن مردم بودند گفت : آنان می دانستند اگر مردم باسواد شوند نمی توانند به اهداف خود دست یابند.

وی با اشاره به اینکه حل مشکلات معیشتی مردم ضروری است تصریح کرد : مسئولان برای مهار گرانی تلاش کنند.

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها