امام جمعه لواسانات: فتنه گران، چشم دشمن در جامعه هستند

تهران- ایرنا- امام جمعه لواسانات با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری تأکید کرد: فتنه گران با ظاهر دوست و باطن دشمن وارد میدان شده، فضا را غبارآلود کرده و چشم دشمن شده و راه را به آنها نشان می دهند تا بتوانند ضربه بزنند.

حجت الاسلام سید سعید لواسانی در خطبه های های این هفتهٔ نماز عبادی سیاسی جمعه بخش لواسانات شهرستان شمیرانات افزود: اکنون دیگر انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی تنها هدف دشمن نیستند بلکه آنها می دانند ایران مرکز تشیع و اندیشهٔ ناب اسلامی است پس می خواهند کشور و ملت را نابود کنند که فتنه یکی از راهکارهای آنها است.

وی اذعان داشت: منافقان، آشوبگران و تمام کسانی که دل به دشمن بسته اند به دنبال ضربه زدن به جامعهٔ هستند و در این میان که بسیاری از نخبگان سیاسی هم سکوت میکنند، تنها نیروهای انقلابی و حزب اللهی هستند که جای منفعل شدن به میدان آمده و کار دشمن را می سازنند.

خطیب جمعه لواسانات خاطرنشان کرد: در تمام این ۴۰ سالی که از انقلاب می گذرد مانند سال ۸۸ شاهد فتنه های بسیاری بودیم اما امسال شدیدتر است. ما در جبهه وسیعی مثل جنگ احزاب قرار داریم. دشمن می خواهد ما را خواب کند تا بتواند ضربه بزند، وقتی هم موفق نمی شود اینچنین عصبانی می شود.

لواسانی با اشاره به اغتشاشات آبان ماه سال جاری اظهار داشت: با بی تدبیری های دولت و یک اقدام اشتباه، شعله های اعتراضاتی روشن شد که برخی از آنها به حق بود اما دشمن توانست سوار بر آن شود لذا ما باید هوشیار و آگاه باشیم تا فریب نخوریم.

وی ادامه داد: مشکلاتی مانند تحریم های اقتصادی، خواب بودن برخی از مسئولان، بی تدبیری های نظام مدیریتی در برخی ارکان دولت و نفوذی ها در کشور وجود دارد اما نباید ناامید و خسته شویم که منفعل شدن برابر با شکست است؛ راهکار ما برای پیروزی مواجهه فعالانه و پیروی از رهبر انقلاب است که قطعاً پیروزی به همراه دارد.

امام جمعه لواسانات بیان داشت: نباید فراموش کنیم هر زمانی که فشار دشمن بیشتر است، شکستش هم سهمگین تر خواهد بود اما به شرطی که مقاومت کنیم.

لواسانات به مرکزیت شهر لواسان از توابع شهرستان شمیرانات در ۱۱ کیلومتری شمال شرقی پایتخت واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha