فرماندار آبادان تغییر نکرده است

اهواز- ایرنا- مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان گفت: فرماندار آبادان تغییر نکرده است.

سعید رضوانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اخباری در برخی پایگاه های خبری و فضای مجازی مبنی بر اعلام پایان ماموریت آقای سید زین العابدین موسوی فرماندار ویژه شهرستان آبادان منتشر شده که صحت ندارد.

وی گفت:تا کنون هیچ نامه ای در مورد پایان ماموریت موسوی از سوی منطقه آزاد اروند توسط  استانداری خوزستان دریافت نشده است و موسوی در حال حاضر مشغول انجام وظایف محوله به عنوان فرماندار آبادان می باشد.

وی گفت: انتظار می رود با توجه به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و لزوم تقویت حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای  از گمانه زنی های فاقد اعتبار قانونی خودداری شود تا با آرامش وارد فضای انتخاباتی شویم.

مدیر کل روابط عمومی استانداری خوزستان تاکید کرد: هر گونه تغییر مدیریت یا عزل و نصب‌های مدیران از طریق رسانه های رسمی و پایگاه‌های معتبر منتشر می شود به همین خاطر شهروندان به جو سازیهای برخی کانالهای فضای مجازی توجه نکنند.

 طی ۲ روز گذشته اخباری در فضای مجازی استان خوزستان مبنی بر پایان کار فرماندار ویژه آبادان منتشر شده و علت آن را رد صلاحیت یکی از نمایندگان فعلی مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در هیات اجرایی آبادان که مسئول آن فرماندار است عنوان کرده اند.

موسوی کارمند منطقه آزاد اروند آبادان است که حدود یکسال پیش به  پیشنهاد غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان  و تایید وزیر کشور  در سمت فرمانداری ویژه آبادان منصوب شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =