خراسان رضوی هفته گذشته میزبان سه وزیر بود

مشهد- ایرنا- خراسان رضوی در هفته گذشته میزبان سه وزیر از کابینه دولت دوازدهم یعنی محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، رضا اردکانیان وزیر نیرو و عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود که در برنامه‌های مختلف شهر مشهد و برخی نقاط استان حضور یافتند.

وزیر آموزش و پرورش طی سفر یک روزه خود به مشهد مقدس از دبستان باقریه در منطقه تبادکان دیدن کرد و با جمعی از مدیران منتخب مدارس مشهد و همچنین تولیت آستان قدس رضوی به گفت و گو نشست و به عنوان سخنران در نشست ستاد همکاری‌های وزارت آموزش و پرورش و حوزه‌های علمیه حضور یافت.

حاصل سفر رضا اردکانیان وزیر نیرو  به شهرهای مشهد، درگز، خوشاب و سبزوار خراسان رضوی در هفته دهم اجرای پویش "هر هفته الف - ب ایران" بهره‌برداری ۱۳ طرح در بخشهای مختلف آب، برق و فاضلاب با سرمایهگذاری افزون بر ۵۷ هزار میلیارد ریال و آغاز عملیات اجرایی پنج طرح با سرمایه‌گذاری سه هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال بود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در سفر یک روزه خود به مشهد مقدس در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر حضور یافت و طی دیدار با تولیت آستان قدس رضوی تفاهم‌نامه ای را با این نهاد برای توسعه همکاری‌های فرهنگی با محوریت معارف رضوی امضا کرد.

طی هفته گذشته حجت الاسلام حسن درویشیان، رییس کل سازمان بازرسی کشور به منظور معرفی حجت الاسلام فتوحی به عنوان مدیر کل جدید اداره کل بازرسی خراسان رضوی در نشست اعضای شورای اداری خراسان رضوی در محل استانداری حضور یافت.

امیر دریادار حبیب الله سیاری، رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در هفته گذشته در اختتامیه سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کارکنان پایور و وظیفه و هجدهمین دوره مسابقات سراسری دانشجویان ارتش حضور یافت.

دومین همایش زوج‌های آسمانی نیروی دریایی راهبردی ارتش در مشهد نیز هفته گذشته با حضور امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش برگزار شد.

دکتر حسین سالار آملی، قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در چهارمین مجمع دانشگاه های ایران و جهان عرب که در محل دانشکده ادبیات دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد به عنوان سخنران این مراسم حضور پیدا کرد.

سردار سرتیپ پاسدار حسین نجات، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم در دوازدهمین همایش نخبگان عصر ستایشگری در مشهد شرکت و در این جمع سخنانی ایراد کرد.

آیت الله سید احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران نیز در مدرسه علمیه نواب مشهد حضور یافت و در جمع طلاب به ایراد سخنرانی پرداخت.

دکتر رضا ملک‌زاده، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هم در جشنواره هفته پژوهش دانشگاه علوم پزشکی مشهد حضور یافت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =