بسکتبال شهرداری گرگان همنام بندرعباسی خود را شکست داد

گرگان - ایرنا - هفته چهاردهم رقابت‌های مرحله مقدماتی لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های ایران عصر امروز پنجشنبه با برتری شهرداری گرگان مقابل شهرداری بندرعباس پایان یافت.

این دیدار در سالن امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی آزادی گرگان به قضاوت ابراهیم عباس زاده سرداور همراه با مصطفی شریعتی و رامین فتحی به عنوان داور اول و دوم با نظارت سعید آثم برگزار شد و میزبان در کوارترهای اول، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۲۵ - ۱۳، ۲۲ - ۱۸ و ‌۲۷‌ - ۲۵ از حریف بندری خود جلو افتاد و هرچند کوارتر دوم را ۲۰ - ۱۱ واگذار کرد اما در نهایت ۸۵ بر ۷۶ برنده شد.

مهران شاهین طبع سرمربی شهرداری گرگان در آغاز رقابت امشب مبین شیخی، نوید رضایی فر، امیرحسین آذری، امیر صدیقی و احمد بوستانیان را به میدان فرستاد.

شاگردان رضا هنگام پور سرمربی شهرداری بندرعباس هم در ترکیب نخستین خود از یونس لاله زاده، محمد یزدان پناه، علی جمشیدی، ویلی کواسی و کدار ادوارس بهره گرفتند.

در این‌ دیدار کدار ادوارس از شهرداری بندرعباس با حضور ۳۹ دقیقه و ۱۴ ثانیه ای خود با کسب ۳۵ امتیاز و اثرگذاری ۲۸ بهترین بازیکن میدان شد.

هم اکنون شهرداری گرگان با ۱۴ بازی، ۱۲ برد و ۲ باخت و مجموع ۲۶ امتیاز در صدر جدول رده بندی لیگ برتر بسکتبال مردان ایران قرار دارد.

شهرداری بندرعباس هم با ۵ برد و ۹ باخت و مجموع ۱۹ امتیاز در رده نهم جدول جای دارد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha