آرامستان شهرستان پردیس جانمایی شده است

تهران- ایرنا- مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: محل آرامستان تعیین و برای دریافت تاییدیه شورای عالی معماری و شهرسازی ارسال شده که در صورت تایید به شهرداری پردیس واگذار خواهد شد.

دکتر سید مهدی هدایت روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در کنار تکمیل، آماده‌سازی و محوطه‌سازی پروژه‌های مسکن مهر، پروژه مهم تقاطع های غیر همسطح و زیرسازی‌ها لازم را با همکاری قرارگاه خاتم الانبیا(ص) در دست اقدام و اجرا داریم.

وی ادامه داد: پروژه مهم مترو پردیس را با تهیه نقشه، دریافت تاییدیه و اخذ مجوزهای لازم به همراه پی‎گیری بودجه انجام دادیم و پس از هماهنگی نهایی با مترو تهران عملیات اجرایی ساخت مترو پردیس آغاز خواهد شد.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به دریافت مجوز ساخت تصفیه خانه فاضلاب شماره ۲ شهر پردیس اظهار داشت: طی هفت سال گذشته به دلیل مشکلات محیط زیستی مجوز ساخت تصفیه خانه فاضلاب صادر نمی شد، طی چند روزگذشته مجوز ساخت را از محیط زیست استان تهران دریافت کردیم.

هدایت با اشاره به ساخت خط لوله انتقال موقت فاضلاب فازهای جدید مسکن مهر به تصفیه خانه فاضلاب پردیس گفت: به منظور تکمیل زیر ساخت‌ها و رفاه حال ساکنان فازهای جدید مسکن مهر پردیس فاضلاب ۱۲ هزار واحد مسکن مهر پردیس در فازهای ۹ قدیم و جدید، ۵ و ۱۱ با احداث این خط انتقال  موقت به تصفیه خانه موجود منتقل خواهد شد.

وی از تکمیل ایستگاه  پمپاژ پکیج شرقی فاضلاب فاز ۸ خبر داد و افزود: به کمک این ایستگاه، فاضلاب فاز ۸ به خط انتقال متصل خواهد شد تا پس از ساخت تصفیه خانه شماره ۲ به همراه سایر فازها به تصفیه خانه فاضلاب منتقل شود.

فاز ۱۱ مسکن مهر پردیس تا شهریور آینده تکمیل می شود

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: در فاز ۱۱ پردیس ۳۵ هزار واحد در قالب  ۵۶۵  بلوک در زمینی  ۵۳۰ هکتاری در دست ساخت است.

وی افزود:  تاکنون ۱۲ هزار واحد از ۳۵ هزار واحد به متقاضیان تحویل داده شده و پیش بینی می شود تا پایان سال بیش از ۲۰ هزار واحد دیگر به متقاضیان تحویل داده شود.

 مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس  با اشاره به عملیات عمرانی اجرایی در فاز ۱۱  اظهار داشت: در حدود  ۴ هزار نفر با بیش از ۳۰۰ دستگاه ماشین آلات سنگین و سبک فعالیت مستمر دارند که پس از دریافت تسهیلات بانکی بر سرعت اجرای پروژه ها افزوده خواهد شد.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر ساکن در شهرهای پردیس، بومهن و بخش جاجرود در شرق پایتخت قرار دارد.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =