افتتاح خانه کشتی تنکابن توسط وزیر ورزش و جوانان

نوشهر – ایرنا – خانه کشتی تنکابن روز پنجشنبه با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ، مسوولان استانی و شهرستانی و جمعی از ورزشکاران افتتاح شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در این آیین با اشاره به اینکه مازندران از قطب های ورزش کشور محسوب می شود، گفت: این سالن ورزشی که در سال ۹۰ کلنگ آن به زمین زده شد از پروژه های مهم غرب مازندران بود که برای ساخت آن ۲۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

حبیب حسین زادگان افزود : با افتتاح این سالن ورزشی به زیربنای ۳ هزار و ۶۰۰ متر مربع شهرستان تنکابن به لحاظ ضریب سرانه ورزشی جزء شهرستان های تقریبا برخوردار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در حال حاضر سرانه ورزشی مازندران حدود ۱.۲ مترمربع است ، اظهار داشت : مازندران در بسیاری از ورزش ها بویژه کشتی ، ووشو ، کاراته و ... در جهان و ایران افتخارات زیادی کسب کرده است.

وی خاطر نشان کرد : پروژه های دیگری نیز در دست اقدام است و با برنامه ریزی صورت گرفته قرار است تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن نیز در ادامه با اشاره به اینکه پروژه خانه کشتی از پروژه های نیمه تمام در منطقه بود ، گفت : در سال ۹۲ تعداد ۲۲۷ پروژه نیمه تمام در شهرستان تنکابن به دولت تدبیر و امید تحویل داده شد و مقرر گردید پروژه جدیدی تعریف نشود تا این پروژه ها به سرانجام برسد.

سید امیر حسینی جو افزود : کشور در شرایط تحریم ظالمانه قرار دارد و دولت با وجود تنگناهای مالی تلاش کرد تا پروژه های نیمه تمام را به اتمام برساند که یکی از انها خانه کشتی تنکابن بود.

وی  خاطر نشان کرد : امیدواریم اعتباری نیز برای خوابگاه ورزشی کنار خانه کشتی تخصیص داده شود تا از این مکان برای برگزاری رقابت های ملی و بین المللی استفاده گردد.

وزیر ورزش و جوانان به منظور افتتاح چند پروژه ورزشی در استان مازندران به این استان سفر کرده است.

سلطانی فر قرار است عصر امروز ورزشگاه ۵ هزار نفری شهرستان نور را افتتاح کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها