۵ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۲
کد خبرنگار: 864
کد خبر: 83609022
۰ نفر

برچسب‌ها

پیرمرد ۸۰ ساله استان مرکزی تسهیلات ازدواج دریافت کرد

اراک - ایرنا - مدیر شعب منطقه مرکزی بانک سپه گفت: تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج از سوی این بانک به زوج ۸۰ ساله و زوجه ۶۵ ساله استان پرداخت شد.

«امرالله زند» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج توسط شعبه شهر صنعتی کاوه شهرستان ساوه به این زوج پرداخت شده است.

وی ادامه داد: زوج در تاریخ دهم تیرماه سال ۱۳۱۸ در شهرستان ساوه به دنیا آمده دارای هفت فرزند، ۱۳ نوه، یک نتیجه، سه داماد و سه عروس بوده و اکنون به شغل کشاورزی اشتغال دارد.

مدیر شعب منطقه مرکزی بانک سپه تاریخ ازدواج این زوج را سوم اردیبهشت سال‌جاری عنوان کرد و گفت: همسر اول زوج در تاریخ یازدهم مهرماه سال ۱۳۹۶ فوت کرده است.

زند افزود: زوجه نیز در تاریخ ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۳۲ در شهرستان ساری به دنیا آمده و دارای ۲ فرزند، چهار نوه، یک نتیجه و ۲ داماد است.

ویبا بیان این که این زوج اکنون در یکی از روستاهای توابع شهرستان ساوه زندگی می‌کنند، گفت: هدف و علت از ازدواج آنها افزایش امید به زندگی و تشویق جوانان به امر ازدواج عنوان شده است.

زند یادآور شد: یک هزار و ۲۳۸ نفر برای دریافت تسهیلات ازدواج به بانک سپه استان مرکزی معرفی شده و ۸۴۹ نفر با منابع مالی ۲۷۲ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال موفق به دریافت تسهیلات شدهاند.

بانک سپه با ۳۱ شعبه در استان مرکزی فعالیت دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =