فرماندار: هفته فرهنگی آستارا در تهران برگزار می‌شود

آستارا - ایرنا - فرماندار بندر آستارا گفت: هفته فرهنگی این شهرستان با همکاری سازمان‌های مردم نهاد و دستگاه های مرتبط برای معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها، به زودی در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

حسن رستم زاد عصر چهارشنبه در نشست با اعضای سازمان مردم نهاد پویندگان آرمان شهر در فرمانداری آستارا اظهار کرد: آستارا با وجهه فرهنگی شناخته می شود و اجرای نمایش، موسیقی سنتی، شعرخوانی و برپایی نمایشگاه صنایع دستی، غذاها و لباس های محلی بخشی از فرهنگ و هنر این شهرستان را معرفی خواهد کرد.

وی بیان کرد: رایزنی های مقدماتی با مسئولان کشوری برای برگزاری هفته فرهنگی آستارا انجام شده است و سازمان های مردم نهاد، در امید دادن به جوانان و ایجاد نشاط اجتماعی پیشگام باشند.

وی ادامه داد: سازمان مردم نهاد از ظرفیت فرهنگی شهرستان مرزی بندر آستارا به درستی استفاده و برای تقویت فضای همدلی و افزایش مشارکت انتخاباتی مردم تلاش کنند.

رستم زاد بیان کرد: حفاظت محیط زیست، حمایت از طرح های گردشگری و پیشگیری از آسیب های اجتماعی باید در محور فعالیت سازمان های مردم نهاد قرار گیرد و دولت، از سمن های فعال حمایت می کند.

فرماندار آستارا گفت: این شهرستان از نظر تعداد سمن ها جزو شهرستان های پیشرو استان گیلان است و از فعالیت های اجتماعی و عام المنفعه جوانان در قالب سمن ها استقبال می کنیم.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =