مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه معرفی شد

کرمانشاه- ایرنا- حجت الاسلام «یوسف احمدی» روز چهارشنبه طی مراسمی با حضور رییس سازمان تبلیغات اسلامی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری به عنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه معرفی شد.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی در این مراسم که در بیت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: امیدواریم این معارفه موجب تغییرات بهتر در حوزه تبلیغات استان شود چنانچه خدمات مدیر پیشین نیز قابل تقدیر است و وجود نقد در زمینه مدیریت و خدمت امری طبیعی است.
حجت الاسلام محمد قمی با تاکید براینکه اسلام برای همه و در راستای شکوفاکردن استعدادها و آبادانی جهان است برخدمت رسانی مضاعف مسوولان به مردم تاکید کرد.
این مسوول از ضرورت خدمت قابل لمس مسوولان به مردم به عنوان یکی از محورهای مکتب امام راحل یاد کرد و گفت: باید برای تبلیغ و ترویج اسلام ناب محمدی تلاش شود.
حجت الاسلام قمی با تاکید براینکه تبلیغ نیاز به اقدامات و گام های بیشتری دارد، ادامه داد: استان کرمانشاه در ترویج فرهنگ و دین اسلام به حمایت و پشتیبانی ستاد مرکزی را همراه دارد چرا که این منطقه از استان های مهم کشور است.
وی با تاکید براینکه باید گام دوم انقلاب را محکم تر و استوارتر برداشت، اضافه کرد: همه باید تلاش در زمینه تبلیغ را لمس و درک کنند.
در این مراسم از زحمات حجت الاسلام اسماعیل قبادی مدیرکل پیشین تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه قدردانی شد.