۴ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۲
کد خبرنگار: 2298
کد خبر: 83607973
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۴ تن برنج قاچاق در شهرری کشف شد

شهرری ـ ایرنا ـ رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری گفت: ۲۴تن برنج پاکستانی قاچاق و ۶ دستگاه لوازم خانگی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۱۲۸میلیون ریال در یکی از انبارهای شهرری کشف و ضبط شد.

موسی احمدی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بازرسان گشت مشترک تعزیرات حکومتی، اداره صمت، نیروی انتظامی و شبکه بهداشت در گشت‌های مشترک خود موفق به کشف ۲۴ تن برنج پاکستانی یکی از انبارهای شهرری شدند.

وی با بیان اینکه در این انبار برنج‌های پاکستانی با برنج‌های ایرانی مخلوط می شد، افزود: متخلفان با این کار برنج پاکستانی را به عنوان برنج مرغوب ایرانی به بازار عرضه می کردند.

احمدی ادامه داد: تمامی متخلفان در این زمینه دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی با بیان اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار دارد، اعلام کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت‌های مشترک اداره صمت، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف انجام می‌گیرد.

این مسئول اضافه کرد: اداره صمت شهرستان ری در جهت مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه پنج تیم بازرسی به اصناف، انبار کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب پایتخت واقع شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =