۴ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۵۱
کد خبرنگار: 2279
کد خبر: 83607670
۰ نفر

برچسب‌ها

تجهیز همه مدارس شهرستان‌های تهران به گرمایش استاندارد

شهرری - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه ۲۸ هزار و ۶۷۱ کلاس درس زیر پوشش این اداره کل است، گفت: ۶۵۲ کلاس در این شهرستان‌ها به بخاری گاز سوز و باقیمانده مدارس نیز به سامانه شوفاژ مجهز شدند.

یوسف بهارلو روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه آموزش و پرورش به دنبال حذف کامل بخاری‌های نفتی از مدارس است، اظهار داشت: وسایل گرمایشی شعله‌ای خطرات زیادی را برای دانش آموزان به همراه دارد و به همین دلیل آموزش و پرورش برای حفظ امنیت و سلامت دانش آموزان به دنبال تجهیز مدارس به سامانه گرمایشی استاندارد بود.

وی افزود: سه هزار مدرسه فعال تحت پوشش آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران وجود دارد که همگی به سامانه گرمایشی استاندارد تجهیز شدند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران استانداردسازی سامانه گرمایشی مدارس را امری مهم و ضروری خواند و خاطرنشان کرد: حفظ ایمنی و امنیت جان دانش‌آموزان و رفع دغدغه برای خانواده‌ها و نظام آموزشی از موارد مورد توجه در آموزش و پرورش به شمار می‌رود.

آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران شامل فیروزکوه، دماوند، رودهن، پردیس، شهرری (ری یک و ۲)، پاکدشت، پیشوا، ورامین، قرچک، کهریزک، فشافویه، چهاردانگه، جوادآباد، اسلامشهر، رباط کریم، شهریار، ملارد، شهر قدس، بهارستان (یک و۲) است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =