مدیربرنامه «ایکاردی» به «لوکاکو» هم رحم نکرد

تهران- ایرنا- مدیربرنامه «مائورو ایکاردی»، «روملو لوکاکو» جانشین مرد آرژانتینی در اینترمیلان را نیز از لبه تیغ طعنه و تمسخرهای خود گذراند.

لوکاکو شغل ایتالیایی خود را در سری‌آ در فرمی ایده‌آل آغاز کرد و ۱۲ گل به ثمر رساند یعنی ۲ گل بیشتر از «کریستیانو رونالدو» به علاوه یک پاس گل که با توجه به مدت کوتاه حضور در میلان، آمار قابل توجهی است اما این آمادگی در رقابت‌های اروپا تجلی پیدا نکرد و مرد بلژیکی به همراه نراتزوری از صع.د به جمع ۱۶ تیم پایانی لیگ قهرمانان ناکام ماند.

در سوی مقابل، ایکاردی با کمک به پاری‌سن‌ژرمن به منظور صدرنشینی در گروه اول و پنج امتیاز بیشتر از رئال مادرید، در یک هشتم حضور خواهد داشت.

و حالا «واندا نارا» همسر و مدیربرنامه ایکاردی معتقد است که میلانی‌ها تمرکز خود را برای تورنمنتی اشتباه خرج کرده اند.

وی با طعنه به مرد بلژیکی اینتر گفت: خوب است که لوکاکو را در بازی‌های بزرگ هم ببینیم. او در لیگ قهرمانان گل نزده و مرحله حذفی را از تلویزیون تماشا خواهد کرد.

نارا در ادامه افزود: شماره ۹ قبل از لوکاکو، به تنهایی برای اینتر ۱۵۰ گل به ثمر رساند. فکر می‌کنم «آنتونیو کونته» دارایی اصلی اینتر باشد. او تفاوت را رقم می‌زند. بعد از لیگ قهرمانان از لوکاکو انتقاد می‌کردند و حالا به یک پدیده تبدیل شده است. من هوادار اینتر هستم اما نمی‌توانم بی‌احترامی را تحمل کنم زیرا ما در مورد شماره ۹ قبلی حرف می‌زنیم. شماره نهی را دیده بودم که ۱۵۰ گل زده بود.

ایکاردی در جریان لیگ قهرمانان در مجموع ۶ بازی آمار درخشان پنج گل را به نام خود ثبت کرده است.

باشگاه اینتر فصل گذشته ایکاردی را از بازوبند کاپیتانی خلع کرد و در نتیجه بالا گرفتن اختلافات، مرد آرژانتینی ایتالیا را به مقصد پاریس ترک کرد. قرارداد فعلی وی با پی‌اس‌جی قرضی است اما بندی خرید دائمی نیز در آن وجود دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =