۲۵۰ هزار حلقه لاستیک بین رانندگان تاکسی توزیع شد

تهران - ایرنا - مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: در راستای خدمات حمایتی به رانندگان تاکسی در کشور، ۲۵۰ هزار حلقه انواع لاستیک خودرو با قیمت مصوب دولتی توزیع شد.

به گزارش روز سه شنبه اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی افزود: در راستای خدمات حمایتی به تاکسیرانان از طریق وزارت کشور پیشنهادتی برای ستاد تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت ارسال کردیم تا یک سری از کالاها از جمله کالاهای تنظیم بازاری که دارای نرخ مصوب هستند در اختیار ما قرار دهند تا به رانندگان عرضه شود.

وی خاطر نشان کرد: یکی از خدمات ارائه شده که اتحادیه تاکسیرانی از آبان سال گذشته اقدام کرده توزیع لاستیک و روغن موتور با نرخ مصوب دولتی است.

ضامنی ادامه داد: بر این اساس ۲۵۰ هزار حلقه انواع لاستیک سمند، پژو و پراید طی تفاهم نامه‌ای که با شرکت تولید کننده منعقد شده بود به نرخ دولتی در بین رانندگان تاکسی شهرهای کشور توزیع شد و همچنین از آذر ماه نیز توزیع لاستیک تاکسی‌های ون را آغاز کردیم که تا کنون بیش از هزار حلقه لاستیک بین رانندگان این ناوگان توزیع شده است.

وی تصریح کرد: همچنین خرید اعتباری کالاهای معیشتی با همکاری فروشگاه های زنجیره‌ای اتفاق افتاده که به این ترتیب رانندگان می توانند برای دریافت کارت خرید اعتباری با مراجعه به سایت اتحادیه به نشانی www.irtu.ir  اطلاعات خود را تکمیل کنند.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با بیان اینکه در تلاش برای ارائه بسته‌های حمایتی اقلام معیشتی به رانندگان هستیم، افزود: پیشنهاد تخصیص سهمیه از ستاد تنظیم بازار و کالاهای یارانه‌ای را ارائه داده ایم و امیدواریم در آینده‌ای نزدیک توزیع این اقلام نیز آغاز شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =