خون مطهر شهدا ضامن دوام و بقای انقلاب است

کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با تقدیر از رشادت شهید « ایرج جواهری»، خون مطهر شهدا را ضامن دوام و بقای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

آیت الله «مصطفی علما» روز سه شنبه با حضور در منزل شهید جواهری و دیدار با خانواده ایشان اظهارداشت: شهادت یک افتخار، سعادت و توفیق بزرگ است که هرکسی را توان دست یابی به آن نیست.

وی ادامه داد: شهدای والامقام حق بزرگی برگردن همه ما دارند چرا که عزیزترین هستی اشان که همانا جان شیرینشان است را در طبق اخلاص نهاده و آن را در راه خدا تقدیم کرده اند.

آیت الله علما تصریح کرد: اگر امروز جمهوری اسلامی در اوج اقتدار و عزت قرار دارد به برکت خون مطهر شهدایی نظیر شهید جواهری است که برای حفظ امنیت کشور جان خود را فدا کرده اند.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه شهدا با خدای خویش معامله کرده اند، گفت: بدون شک هرکس با پروردگار معامله کند در دنیا و آخرت رستگار و عاقبت بخیر خواهد بود.

وی همچنین خانواده شهید بودن را نیز افتخار دانست و گفت: آنها هم در امنیت و اقتدار کشور سهیم هستند و بدون شک اجر و مقام رفیعی نزد پرودگار متعال دارند.

آیت الله علما در پایان از تلاش های پلیس برای برقراری نظم و امنیت در جامعه قدردانی کرد و گفت: درهای شهادت همواره به روی کارکنان خدوم و تلاشگر نیروی انتظامی باز است.

در این دیدار، سردار سرتیپ «محمدنظر عظیمی» فرمانده قرارگاه عملیاتی نجف اشرف، سردار «علی اکبر جاویدان» فرمانده انتظامی استان، سردار «بهمن ریحانی» فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، پرویز توسلی زاده رییس کل دادگستری و حجت الاسلام «هادی عسگری» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه نیز حضور داشتند.

در پایان نیز با اهدای تابلوفرش منقش به تصویر شهید جواهری و هدایایی از خانواده این شهید والامقام تقدیر شد.

شهید سرگرد ایرج جواهری از کارکنان کلانتری الهیه بود که در جریان اغتشاشات روز ۲۵ آبان امسال به درجه رفیع شهادت نائل آمد.