پیام حریف آمریکایی یزدانی: امیدوارم در توکیو همدیگر را ببینیم

تهران - ایرنا - «دیوید تیلور» دارنده مدال طلای پیکارهای قهرمانی سال 2018 جهان بعد از مصدومیت «حسن یزدانی» در پیامی در صفحه شخصی خود نوشت: امیدوارم که در توکیو همدیگر را ملاقات کنیم.

«دیوید تیلور» آزادکار وزن 86 کیلوگرم تیم ملی آمریکا تاکنون 2 مرتبه (جام جهانی سال 2017 کرمانشاه و پیکارهای جهانی سال 2018 مجارستان) موفق به شکست «حسن یزدانی» قهرمان جهان و المپیک شده است. به طور حتم او در صورت حضور در المپیک توکیو، جدی‌ترین حریف «حسن یزدانی» برای کسب مدال طلا خواهد بود.

البته به این جمع نیز باید «جی‌دن کاکس» دارنده مدال طلای پیکارهای قهرمانی سال 2019 و 2018 جهان را در وزن 92 کیلوگرم باید افزود که قصد دارد در یک وزن پایین‌تر و در وزن 86 کیلوگرم برای حضور در المپیک مبارزه کند.

بعد از مصدومیت یزدانی، تیلور در صفحه اینستاگرامش با انتشار عکسی از مبارزه خود با یزدانی در پیکارهای جهانی سال 2018 مجارستان نوشت: امیدوارم هر چه سریعتر سلامتی خود را بدست آوری. رقبای بزرگ چیزی هستند که ورزش را و رقابت‌ها را خاص و جذاب می‌کنند. اگر همه چیز خوب پیش برود، منتظر دیدن تو در توکیو هستم.

بازتاب مصدومیت یزدانی در اتحادیه جهانی

بلافاصله بعد از عمل جراحی بر روی زانو، حسن یزدانی دارنده دو طلای جهان و طلای المپیک به «اریک اولانوفسکی» خبرنگار اتحادیه جهانی کشتی گفت: عمل خوبی بود و در حال حاضر وضعیت خوبی دارم. 2 ماه دیگر تمریناتم را رو تشک کشتی آغاز می کنم. وضعیت روحی خوبی دارم و باید ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =