کامبک شاگردان تارتار؛ نفت مسجد سلیمان به نیمه‌نهایی جام حذفی رسید

تهران- ایرنا- تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با پیروزی مقابل شاهین شهرداری بوشهر راهی مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران شد.

امروز (دوشنبه) در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایران، تیم‌های نفت مسجدسلیمان و شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به مصاف هم رفتند که این دیدار در با نتیجه سه بر ۲ به سود شاگردان مهدی تارتار به اتمام رسید.

در نیمه اول این دیدار، ابتدا این تیم میزبان بود که توسط حسن نجفی تیمش را پیش انداخت اما  این گل توسط فرزاد حاتمی جبران شد تا ۲ تیم با تساوی به رختکن بروند.

در نیمه دوم و در دقیقه ۷۴ بهمن سالاری شاهین شهرداری بوشهر را پیش انداخت اما در دقیقه ۸۷ حسین ابراهیمی از روی ضربه ایستگاهی به زیبایی بازی را به تساوی کشاند تا کار به وقت‌های اضافی کشیده شود.

در دقیقه ۱۰۷ وقت‌های اضافی احمد الجبوری گل برتری نفت مسجد سلیمان را به ثمر رساند تا شاگردان مهدی تارتار راهی مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی شوند.

ترکیب نفت مسجدسلیمان 

سوشا مکانی، حامد نورمحمدی، مهدی رستمی، علیرضا علیزاده، صادق صادقی، حسین ابراهیمی، میثم نقی‌زاده، مجید عیدی، پیام ملکیان، فرزاد حاتمی، میرهادی میرجوان

ترکیب شاهین بوشهر 

ماکسیما کویلیتایا، مرتضی غلامعلی‌تبار، لوکا گادرانی، بهروز نوروزی‌فرد، بهمن سالاری، علیرضا ابراهیمی، امیرحسین موسی‌زاده، حسین مالکی، مصطفی احمدی، حسن نجفی و محمد صادق بارانی

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =