بسکتبال شهرداری گرگان برنده رقابت با ذوب آهن اصفهان اعلام شد

گرگان - ایرنا - در پی برگزار نشدن رقابت بسکتبال تیم های شهرداری گرگان و ذوب آهن اصفهان، از سوی فدراسیون‌ مربوطه نتیجه این دیدار به سود نماینده استان گلستان اعلام‌شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، کمیته انضباطی نتیجه این رقابت از سری مسابقات لیگ برتر ایران را ۲۰‌ بر صفر به نفع شهرداری گرگان و باخت فنی ذوب آهن اصفهان اعلام کرد.

این نتبجه به علت خودداری تیم میزبان (ذوب آهن) از بازی برابر شهرداری گرگان و دریافت گزارش ناظر و نماینده فدراسیون اعلام شد.

دیدار تیم های بسکتبال شهرداری گرگان و ذوب آهن گرگان از رقابت های معوقه هفته پنجم دور رفت لیگ برتر بسکتبال مردان باشگاه های کشور ابتدا قرار بود، روز پنجشنبه ۲۸ آذر ماه گذشته در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی ذوب آهن برگزار شود اما به علت تاخیر در پرواز و ورود تیم گرگان به اصفهان، فدراسیون مربوطه در اطلاعیه ای زمان برگزاری را به ۲۴ ساعت بعد موکول کرد اما ذوب آهن از انجام بازی خودداری کرد و تیم گرگان به همراه تیم داوری، ناظر و نماینده فدراسیون پشت در بسته سالن ماندند.

شهرداری گرگان در پایان دور رفت رقابت های لیگ برتر بسکتبال مردان باشگاه های ایران با ۱۳ بازی، ۱۱ برد و ۲ باخت با مجموع ۲۴ امتیاز بعد از مهرام تهران با همین تعداد امتیاز و به علت مغلوب شدن در مقابل این تیم در رده دوم قرار دارد.

شهرداری گرگان در آغاز رقابت های دور برگشت این پیکارها روز پنجشنبه پنجم دی ماه جاری میزبان شهرداری بندرعباس خواهد بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha