بهتر است از حالا «کاوانی» را مادریدی بدانیم

تهران- ایرنا- براساس گزارش اسکای ایتالیا، «ادینسون کاوانی» با قراردادی سه ساله راهی اتلتیکو مادرید شد.

بدنبال تایید «جیان لوکا دی‌مارتزیو» خبرنگار مطرح ایتالیایی، به نظر «دیگو سیمئونه» به زودی قوای هجومی بیشتری را به خط حمله اتلتیکو تزریق خواهد کرد.

اگرچه هنوز مشخص نیست که کاوانی چه زمانی راهی مادرید می‌شود اما قرارداد وی در سی‌ام ژوئن ۲۰۲۰ با پاری‌سن‌ژرمن به اتمام رسیده و وی بازیکن آزاد خواهد بود.

بر این اساس، مرد اروگوئه‌ای می‌تواند زندگی فوتبالی جدیدی را در اتلتی آغاز کند زیرا آنچه از گزارش‌ها بر می‌آید، غول‌های پایتخت‌نشین اسپانیا، برای تحقق این انتقال مبلغی را به طور نمادین و به اصطلاح بیعانه پرداخت کرده اند.

کاوانی پیش از پیوستن به پی‌اس‌جی در تمام لیگ‌هایی که سابقه حضور در آنها را داشته، گلزنی کرده و تحسین برانگیزترین آمار وی به دوران حضور در ایتالیا و تیم‌های پالرمو و ناپولی مربوط می‌شود.

مهاجم تیم ملی اروگوئه در مجموع ۶۶۱ بازی دوران حرفه‌ای خود، ۳۸۷ گل به ثمر رسانده است.

با توجه به حضور بازیکنانی همچون «مائورو ایکاردی»، «نیمار» و «کیلین امباپه» در پی‌اس‌جی که برای حضور در خط آتش تیم پاریسی رقابت سختی دارند، پیدا کردن جایی ثابت در ترکیب اصلی این تیم برای مرد ۳۲ ساله اروگوئه سخت‌تر و سخت‌تر شده، به طوری که وی در زمان حضور «توماس توخل» روی نیمکت پاریسی‌ها فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =