مدیر تیم فوتبال پارس جنوبی: بعد از دیدار با پیکان سرمربی مشخص می‌شود

تهران- ایرنا- مدیر تیم فوتبال پارس‌جنوبی، گفت: بعد از بازی با پیکان سرمربی تیم مشخص می‌شود تا برنامه‌هایمان را برای عملکرد بهتر در ادامه لیگ برتر پیگیری کنیم.

«ایوب چراغی» در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: اکنون مهدی نوری و عرفان جم‌رتبه، کارهای فنی تیم را انجام می دهند تا فردا به مصاف پیکان برویم.

وی در مورد گزینه‌های هدایت این تیم پس از استعفای «فراز کمالوند»، تصریح کرد: اکنون بحث حضور سیروس پورموسوی، عبداله ویسی، صمد مرفاوی، رحمان رضایی و حتی علیرضا منصوریان است که بعد از دیدار با پیکان در این خصوص تصمیم‌گیری می‌شود.

چراغی ادامه داد: با مشخص شدن سرمربی باید برنامه‌هایمان را با قدرت اجرایی کنیم تا در ادامه لیگ، شرایط بهتری داشته باشیم.

وی در مورد غایبین تیمش برای دیدار فردا برابر پیکان، توضیح داد: مگنو باتیستا محروم است و محمد ابراهیمی، کاکاشویلی و بابک حاتمی را هم به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و به همین دلیل از لحاظ بازیکن برای دیدار با پیکان، کمبود داریم.

مدیر تیم فوتبال پارس جنوبی در پاسخ به این سوال که اکنون امور باشگاه از سوی چه فردی انجام می‌شود، توضیح داد: اکنون «مرادی» به‌عنوان هماهنگ کننده در تلاش برای انجام امور است.

چراغی در خصوص اینکه گفته می‌شود مبلغ زیادی را خودش برای تیم هزینه کرده است، گفت: بله در چند بازی آخر به دلیل شرایط نامناسبی که وجود داشت، ۲۰۰ میلیون تومان از خودم برای تیم هزینه کردم.

وی گفت: چهار سال است در کنار این تیم هستم و حق مردم جم است تا تیمشان در لیگ برتر باقی بماند. فصل قبل هم مشکلات مالی وجود داشت، اما امسال شرایط بدتر شده است. با این حال امروز ۲۰ درصد از مابقی قرارداد برخی از نفرات پرداخت شد تا دریافتی آنان به پنجاه درصد برسد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha