آزادکار تیم اترک خراسان شمالی: آرزویم بهبودی کامل یزدانی است

تهران - ایرنا - «امیر محمدی» آزادکار تیم اترک خراسان شمالی در جام باشگاه‌های جهان گفت: در حال حاضر تنها آرزویم بهبودی کامل «حسن یزدانی» است چرا که او سوای قهرمان بودن، یک انسان بزرگ است.

محمدی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: خدا را شکر می‌کنم که مسابقاتی در سطح جام باشگاه‌های جهان در شهر بجنورد برگزار شد در حالی که پیش از این سابقه برگزاری مسابقات قهرمانی کشور را هم نداشتیم و باعث افتخار است که میزبان یک رویداد ورزشی جهانی بودیم.

وی اظهار داشت: برگزاری این مسابقه‌ها در بجنورد موجب شور و شعف و خوشحالی همشهریانم شد و این خودباوری را در ما ایجاد کرد که می‌توانیم در شهرمان کشتی‌گیران خوبی داشته باشیم و از این پس میزبان مسابقات بزرگتری در سطح جهانی باشیم اما به شرطی که سالنی بزرگتر و بهتر و در حد استانداردهای جهانی نیز مهیا و ساخته شود.

وی که سابقه حضور در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد در پیکارهای قهرمانی سال ۲۰۱۷ جهان را دارد ادامه داد: تیم اترک خراسان شمالی با ترکیبی جوان و با کادری صد درصد بومی قدم در جام باشگاه‌های جهان گذاشته بود و کشتی‌گیران این تیم مبارزه‌های بسیار زیبا با فنونی قشنگ را به اجرا گذاشتند. با وجود آنکه این تیم در لحظات آخر بسته شده بود اما با کسب عنوان سومی باشگاه‌های جهان، نتیجه خوبی را گرفت و امیدوارم روند رو به رشد کشتی در استان خراسان شمالی ادامه داشته باشد.

محمدی در خصوص اینکه آیا قصد دارد به کشتی ادامه دهد یا خیر؟ خاطر نشان کرد: در حال حاضر نیمه بازنشسته هستم و به خاطر مسایل و مواردی که در کشتی دیدم دیگر رمقی برای کشتی گرفتن برایم نمانده است.

وی ادامه داد: تنها آرزوی من در حال حاضر این است که پای «حسن یزدانی» خوب شود و او بتواند مدال طلای المپیک خود را تکرار کند. او را قلبا دوست دارم چرا که انسان بزرگواری است و فارق از ستاره بودن،  انسانی بزرگ با منش پهلوانی است.

این آزادکار اهل خراسان شمالی ادامه داد: بعد از آنکه متوجه مصدومیت یزدانی در بجنورد شدم، خود را سریع به او رساندم و هر کاری از دستم بر می‌آمد برایش انجام دادم.

وی در خصوص مبارزه جذاب خود در وزن ۱۲۵ کیلوگرم مقابل «امین طاهری» آزادکار تیم دانشگاه آزاد اسلامی مازندران گفت: با همه کشتی‌گیران رفیق هستم و در مسابقات ورزشی رفاقت برایم از رقابت ارزشمندتر است. ما با یکدیگر تمرین می‌کنیم و با توجه به اینکه از وزن ۹۷ به ۱۲۵ کیلوگرم آمده‌ام، دوبندهایی که دارم اندازه‌ام نیست و به همین دلیل از دوبنده امین استفاده کردم و البته در همه مسابقات جام باشگاه‌های جهان از دوبنده او استفاده کردم.

محمدی یادآور شد: البته «امین طاهری» حدود ۲۰ کیلوگرم از من سنگین‌تر است و من با ۱۰ تا ۱۵ درصد آمادگی به مصاف او رفتم که شکست خوردم و البته فکر می‌کنم با آمادگی کامل هم با او مبارزه کنم باز هم از او شکست می‌خورم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =