شورای اسلامی شهرکرد بدنبال انتخاب فردی غیرسیاسی و متخصص برای تصدی شهرداری است

شهرکرد- ایرنا- عضو شورای اسلامی مرکز چهارمحال و بختیاری با اشاره به استعفا و بازنشستگی اخیر شهردار سابق شهرکرد گفت: اعضای این شورا برای انتخاب فردی غیرسیاسی، غیرجناحی و متخصص برای فعالت در تصدی شهرداری در حال پیگیری و رایزنی است.

مصطفی حیدری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: اعضای شورای اسلامی شهرکرد فردی کارآمد برای چهارمحال و بختیاری را برای فعالیت پست شهرداری مرکز استان انتخاب و معرفی کنند.

وی ، شهرکرد را محل خدمات‌رسانی به تمامی مردم چهارمحال و بختیاری به عنوان مرکز استان دانست و افزود: تحول در فعالیت‌های مرتبط با توسعه شهری باید در دستورکار شهردار انتخاب شده قرار گیرد.

حیدری تصریح کرد: زیباسازی فضاهای شهری، ساماندهی ترافیک، تکمیل و بهره‌برداری طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام، اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری اقتصادی جدید، تسهیل در امور مرتبط با ارباب رجوع و بهبود وضعیت خدمات‌رسانی به شهروندان و ارتقای کمی و کیفی توسعه مرکز چهارمحال و بختیاری در حوزه‌های مختلف شهری از مهمترین انتظارات اعضای شورای اسلامی و شهروندان شهرکرد از شهردار جدید است.

وی، خدمات‌رسانی به شهروندان را وظیفه ذاتی شهرداری دانست و اظهار داشت: شهردار جدید شهرکرد نباید به مسایل جناحی، قومی، سیاسی و خارج از حیطه فعالیت‌های ذاتی شهرداری توجهی داشته باشد.

به گزارش ایرنا، نورالله غلامیان دهکردی شهردرا سابق شهرکرد شامگاه یکشنبه ۲۴ آذر سال‌جاری استعفای خود را به شورای اسلامی شهرکرد تقدیم کرد که تمامی ۷ عضو شورای اسلامی مرکز چهارمحال و بختیاری این استعفا را پذیرفتند و وی بعد از ۹ سال فعالیت در این پست بازنشسته شد.

همچنین با موافقت ۵ عضو شورای اسلامی شهرکرد محمدرضا امیدی معاون خدمات شهری شهرداری شهرکرد تا انتخاب شهردار جدید مرکز چهارمحال و بختیاری بعنوان سرپرست شهرداری مشخص و انتخاب شد.

محمدرضا امیدی پیش از این نیز به عنوان معاون خدمات شهری، معاون اداری مالی، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و مدیر روابط عمومی شهرداری مرکز چهارمحال و بختیاری فعالیت داشته است.

شهرکرد به عنوان مرکز استان چهارمحال و بختیاری ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها