دستگیری زورگیرانی که در اغتشاشات البرز دست داشتند

کرج - ایرنا- پلیس استان البرز با اجرای یک عملیات پیچیده و شگردهای خاص توانست اعضای باند زورگیر را که در اغتشاشات اخیر دست به نا امنی و شرارت زده بودند در ساوجبلاغ شناسایی و دستگیر کند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ روز دوشنبه در گفت و گو  با ایرنا  اظهار داشت : این زورگیرها با استفاده از یک دستگاه خودرو وانت و دست کاری شماره پلاک آن در نقش مسافرکش مبادرت به زورگیری از مردم می‌کردند که بعد از تعقیب و گریز این افراد و همدستان آنها شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ مهدی فضلی علیشاه بدون اشاره به شمار اعضای این باند به دلیل تداوم تحقیقات شناسایی آنان گفت: اعضای این باند به ۲۵ فقره سرقت اعتراف کردند و در این مدت تعداد زیادی تلفن همراه و مقادیری پول نقد از مردم به سرقت برده بودند.
وی گفت: بعد از اعتراف این افراد، پلیس توانست به سر نخ‌های جدیدی از فعالیت آنان دست یابد و  مشخص شد سه نفر از اعضای این باند در اغشاشات اخیر استان البرز  دست به آشوب زده اند.

فضلی علیشاه افزود: این افراد تخریب اموال عمومی و در نهایت آتش زدن شعبه بانکی در کمالشهر را پذیرفتند و گفتند در تجمع مردم بعد از شکستن شیشه بانک و ریختن مواد آتش زا آن را به آتش کشیدند.

شهرستان ۲۵۰ هزار نفری ساوجبلاغ در غرب کرج مرکز استان البرز قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha