بالگرد اورژانس شاهرود سه مصدوم را به بیمارستان رساند

شاهرود-ایرنا- معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود گفت: سه مصدوم واژگونی خودرو پژو ۴۰۵ با بالگرد به بیمارستان امام حسین(ع) منتقل شدند.

ناصر سلمانپور دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این رویداد ساعت ۹و ۱۰ دقیقه  در جاده سبزوار به شاهرود؛ ۱۰ کیلومتری عباس آباد  رخ داد.

وی با بیان اینکه یکی ازمصدومان کودک سه ساله است، ادامه داد: با حضور نیروهای پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده ای میاندشت در محل حادثه ، اقدامات نخستین انجام گردید.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود اظهار داشت: وضعیت مصدومان این حادثه پس از رسیدگی های تخصصی مطلوب و رضایتبخش است.

محور شاهرود - سبزوار از راه های پرتردد کشور است، هر ساله حدود ۲۰ میلیون رفت و آمد در این مسیر انجام شده و تعدادی حوادث رانندگی به وقوع می پیوندد. 

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با ۴۰ کارشناس در ۱۵پایگاه جاده‌ای ، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات‌رسانی می کند.

همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی در این مرکز آماده است. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها