​پوستر چهاردهمین جشنواره شعر فجر رونمایی شد

تهران - ایرنا- پوستر چهاردهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر با حضور معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.

به گزارش عصر یکشنبه روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محسن جوادی، پس از رونمایی پوستر این جشنواره گفت: همانند ستارگان فراوانی که در پس‌زمینه این پوستر وجود دارد، امیدوارم در این دوره شاهد ستارگان پرشماری در آسمان شعر فجر باشیم.

دبیر هیات امنای جشنواره شعر فجرهمچنین در ادامه از بنیاد شعر و ادبیات داستانی برای انجام امور اجرایی جشنواره شعر فجر و تلاش برای پویایی این رویداد ملی ادبی تشکر و قدردانی کرد.

دبیر علمی چهاردهمین جشنواره شعر فجر در سخنان کوتاهی گفت: به یاری خدا جشنواره امسال درخشان‌تر و موفق‌تر از پیش در عرصه فرهنگ کشور ظاهر خواهد شد.

 سعید بیابانکی، افزود: با همکاری مجموعه معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از هیچ کوششی برای رسیدن به این هدف بزرگ دریغ نمی‌کنم.

پیش از این طی احکامی از سوی سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سعید بیابانکی به عنوان دبیر علمی و مهدی قزلی به عنوان دبیر اجرایی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر منصوب شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =