۱ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۳۸
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 83604398
۰ نفر

برچسب‌ها

تعیین تکلیف عاملان اغتشاش‌های اخیر در البرز

کرج - ایرنا - رییس کل دادگستری البرز گفت با فروکش کردن تجمع‌ها، اقدام‌های خوبی در استان انجام و کسانی که دستگیر شده‌اند تعیین تکلیف صورت گرفته است.

حسین فاضلی هریکندی روز یکشنبه در آیین معارفه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با اشاره به آخرین وضعیت دستگیر شدگان اغتشاش های آبان در این استان، اظهار داشت: کسانی که نقش کمتری داشته اند با قرارهای مقتضی آزاد و برای برخی پرونده های عناصر غیر اصلی که در تخریب و آتش زدن نقشی نداشته اند در برخی شهرها کیفرخواست صادر شده است.
وی با بیان این که پرونده هایی که متهمان آنها نقش اصلی در تخریب، غارت و اغتشاش داشته اند به صورت ویژه در حال رسیدگی است، گفت: در رسیدگی به پرونده این افراد تسریع خواهد شد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز هم با اشاره به انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی گفت: از حوزه اجرایی انتخابات تقاضا داریم که موازین دقیق قوانین و مقررات انتخابات را رعایت کنند و دادستان ها در هیات های اجرایی حضور خواهند داشت و سعی خواهند کرد از زمینه های قانونی  برای اجرای صحیح و حضور پرشور کلیه اقشار در انتخابات استفاده کنند.
حسن مددی افزود: شعب ویژه رسیدگی به شکایات انتخاباتی تشکیل شده و با توجه به موارد قانونی انجام وظیفه خواهند کرد.
وی به مقام های اجرایی و نظارتی و دست اندرکاران انتخابات بویژه هیات های اجرایی توصیه کرد مواردی که در قانون انتخابات پیش بینی و جرم انگاری شده و تخطی از آن به عنوان جرم خوانده شده رعایت شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha