استاندار همدان برای بازسازی خانه یک مادر شهید در ملایر مساعدت کرد

همدان- ایرنا- استانداری همدان به دستور "سید سعید شاهرخی" استاندار، برای بازسازی و تکمیل خانه مسکونی مادر شهید «داود غلامی» واقع در شهر ملایر که بر اثر بارندگی های فروردین ماه امسال بخشی از آن تخریب شده بود، ۵۰ میلیون تومان اختصاص داد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران ملایر روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در بارندگی‌های فروردین امسال منزل مادر شهید «داود غلامی» دچار آسیب دیدگی و تخریب شده بود.

محمدابراهیم مرادی افزود: بازدیدهای مستمری از وضعیت منزل مسکونی مادر شهید غلامی توسط مسوولان این شهرستان انجام شد تا اقدامات لازم برای بازسازی و مرمت این واحد مسکونی صورت گیرد.

وی بیان کرد: هفته گذشته معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر از منزل مسکونی مادر شهید غلامی در ملایر بازدید و از نزدیک در جریان وضعیت زندگی این مادر شهید قرار گرفت.

مرادی یادآور شد: به تازگی نیز شهردار ملایر پس از بازدید از منزل مسکونی مادر شهید غلامی، دستورات لازم را برای پیگیری در بازسازی این واحد مسکونی و اخذ مجوزهای مربوطه را صادر کرد.

در بازدید فرماندار ویژه ملایر از منزل مسکونی شهید «داود غلامی» رسیدگی به خانواده‌های شهدا و تلاش برای حل مشکلات آنان را از اولویت‌های مدیران دانست و این اقدام را فرصتی مغتنم در دوران مدیریتی برشمرد.

بازخوانی و پاسداشت رشادت‌ها و ایثارگری شهدا برای مردم و انتقال خاطرات، از خودگذشتگی و آرمان‌های شهدا، جانبازان و ایثارگان و آزادگان برای نسل جوان از دیگر مواردی بود که قدرت الله ولدی به آن تاکید کرد.

شهید «داود غلامی» در بهمن سال ۱۳۶۶ در سن ۱۸ سالگی در منطقه عملیاتی ماووت عراق به شهادت رسید.

پیکر مطهر این شهید والامقام در گلزار بهشت هاجر ملایر به خاک سپرده شده است.

شهرستان ملایر یک‌هزار و ۱۰۰ شهید والامقام را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =