کلوپ: بازی مقابل فلامینگو ما را از پا در آورد

تهران- ایرنا- «یورگن کلوپ» با تمجید از تیمش پس از شکست دادن فلامینگو و قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان، این لحظه را «شبی شگفت‌انگیز» توصیف و تاکید کرد که نماینده برزیل در ۹۰ دقیقه آنان را از پا در آورده بود.

پس از آنکه فلامینگو تا ۹۰ دقیقه بازی ثابت کرد که قادر است پا به پای صدرنشین لیگ جزیره بازی کند، گل «روبرتو فیرمینیو» که در زمان‌های اضافی به ثمر رسید تیم مرد آلمانی را نجات داد.

کلوپ که پس از رساندن لیورپول به نخستین عنوان قهرمانی جام باشگاه‌های جهان، به وضوح خسته به نظر می‌رسید، گفت: بازی پرفشاری بود و ما را از پا در آورد اما در لحظاتی شبیه این، برای یافتن کلمه مناسب تقلا می‌کنم تا بتوانم به بازیکنانم ادای احترام کنم. باورکردنی نبود. کارهای بزرگ و خوب زیادی انجام دادیم.

مرد آلمانی از عملکرد قهرمان جام لیبرتادورس و هواداران این تیم را که مسافتی طولانی را طی کرده بودند، مورد تمجید قرار داد.

کلوپ تاکید کرد: پیش از این گفته بودم نمی‌دانم بردن این جام چه حسی دارد اما حالا می‌دانم. این حس فوق العاده است. نمی‌خواهیم به گل‌های دیرهنگام احتیاج پیدا کنیم اما این گل‌ها گاهی اوقات ضروری و مهم هستند. بازیکنان من طی چند ماه اخیر پیشرفت زیادی کرده اند و زمانی که شما خودتان را باور می‌کنید، فرقی ندارد ۹۰ دقیقه یا ۱۲۰ دقیقه.

وی افزود: اگر یک بازیکن گل نزند، کسی دیگر این کار را خواهد کرد. اینجا به گل فیرمینیو نیاز داشتیم و بیش از نمی‌توانم برای او خوشحال باشم.

«خورخه ژسوس» سرمربی فلامینگو نیز در ین خصوص گفت: نباید فراموش کنیم که لیورپول قدرتمندترین تیم اروپا است و ما از لحاظ عملکرد در ۹۵ دقیقه با آنها برابر بودیم و مشکل خاصی نداشتیم؛ در واقع حتی می‌توانستیم در بسیاری از دقایق کنترل بازی را در اختیار بگیریم اما ۲ تیم بزرگ روبروی یکدیگر قرار گرفتند و در انتها این لیورپول بود که برنده شد. به بازیکنانم و عملکردشان افتخار می‌کنم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =