۱ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۲۳
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83603716
۰ نفر

برچسب‌ها

استارت قایقران همدانی برای کسب سهمیه المپیک

همدان- ایرنا- کیمیا زارعی قایقران همدانی برای کسب سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو ژاپن دور جدید تمرین آماده‌سازی خود را شروع کرد.

رییس هیات قایقرانی همدان روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اردوی تدارکاتی تیم ملی روئینگ بانوان از فردا به میزبانی دریاچه آزادی برگزار می شود و زارعی در بخش سبک وزن بانوان حضور می یابد.

محمد ضروری افزود: این اردو با هدف حضور موفق در مسابقات کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو انجام می شود و زارعی باتوجه به تجربه و موفقیت در عرصه های بین المللی به ویژه آسیایی، شانس لازم را برای رسیدن به سهمیه دارد.

وی اضافه کرد: زارعی در مسابقات اخیر قهرمانی آسیا توانست ۲ نشان برنز کسب کند و یکی از شانس های اصلی برای کب سهمیه المپیک نیز به شمار می رود.

رییس هیات قایقرانی همدان خاطرنشان کرد: در سال های اخیر همواره جزو مدال آوران قایقرانی کشور در میادین بین المللی بوده ایم و تلاش ما کسب سهمیه المپیک است.

ضروری افزود: حضور در المپیک مهمترین افتخار یک ورزشکار به شمار می رود و توقع داریم قایقرانان همدانی برای کسب این موفقیت مهم تلاش مضاعف داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه بسترهای لازم برای موفقیت قایقرانان مستعد و نخبه همدان در حد توان مهیا شده است، گفت: امیدواریم برای سال آینده سهمیه المپیک را در اختیار داشته باشیم.

همدان دارای ۱۲۰ قایقران مدال آور و قهرمان است که همواره فعالیت مستمر در رقابت های مختلف دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha